Kosova Eğitim Kurumlarından İnegölspor’a destek

?Kosova Eğitim Kurumları ortaklarından, Serkan Emlak ve İnşaat Firma Sahibi Serkan Taşdemir, Play-Off yolunda İnegölspor’a destek verdi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
11 Tem, 2020 / Cmt 15:39 |
/ 10.229 Kez Okundu
| |
Aynı zamanda İnegölspor Kulüp Başkan Yardımcısı olan Taşdemir, şunları söyledi:
“Yönetim olarak gerçekten zor günler geçirdik ama çok şükür sonunda hedeflediğimiz Play-Off’lara kalmayı başardık. Bundan sonrası inşallah artık bayram havasında geçecek ve Play-Off maçları sonunda ilçemize şampiyon olarak döneceğiz. Kulübümüzün desteğe ihtiyacı var. Bu manada Kosova Eğitim Kurumlarındaki ortaklarımla görüştük ve destek vermeye karar verdik. Bunun yanında şahsıma ait Serkan Emlak ve İnşaat olarakta destek vereceğim. Bu manada kulübümüze ciddi anlamda bir destek vermiş olacağız. Kulübümüzün başkan yardımcısı olduğum için bugüne görevim olan her türlü desteği vermiştim ama bugün başka bugün şampiyonluğa gidiyoruz. İlçemizdeki tüm işadamlarımızın ellerini taşın altına sokmalarını bekliyoruz. Bu destekler sayesinde ilçemize inşallah şampiyon olarak döneceğiz.”


Kulüp Başkanı Münür Kanar ise “ Öncelikle başkan yardımcımız Sayın Serkan Taşdemir başta olmak üzere Kosova Eğitim Kurumları ortaklarına verdikleri destek için çok teşekkür ediyorum. Başkan yardımcımız bugüne kadar üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirdi. Bugünde ciddi anlamda maddi destek sağlıyorlar. İnşallah bu birlik ve beraberliğimizin sonucunda özlemle beklediğimiz 1.Lige çıkacağız. Şampiyonluk yolunda herkesin desteğini bekliyoruz.”dedi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.