Kültürpark’ı kirletiyoruz, tüketiyoruz

İnegöllülerin yaz aylarında uğrak yeri olan Kültür Park duyarsız vatandaşlar yüzünden kirleniyor.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
09 Eyl 2019 / Pzt 11:54 |
/ 1.814 Kez Okundu
| |
Yaz aylarında ilçe halkının uğrak yerlerinden biri olan, Hikmet Şahin Kültür Parkı duyarsız vatandaşların piknik sonrası çöplerini piknik alanlarında bırakması, istenmeyen görüntülerin oluşmasına neden oluyor.

Şehrin merkezindeki ender yeşillik alanlarından biri olan Hikmet Şahin Kültür Parkı, mangal yapacak vatandaşların uğrak yeri oluyor.

MANGAL ATEŞLERİNİ ATIYORLAR

Mangal ateş yakan vatandaşlar, mangalla işleri bittikten sonra mangal ateşlerini çöp konteynerlarına atarak yangın çıkartırken, bazı vatandaşlar ise yol kenarlarına bırakması ise dikkatlerden kaçmıyor.

GELİŞİ GÜZEL ÇÖP ATILIYOR

Mangal alanındaki çöpler gelişi güzel atılması sonucu çöp konteynerlarının çevresinde istenmeyen görüntüler oluşmakta.

ÇİMLERİ YAKIYORLAR

Semaver ile çay içmek isteyen vatandaşlar semaverlerini çimlerin üzerinde yakması sonucu, çimen alanlar semaverin ateşi yüzünden yanmakta.

 
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Hasan gulec / 09 Eyl 2019 / Pzt 12:08
Kultur park büyük şehre geceli hep böyle ve ya önceden inebolu eski imar müdürü cengiz akyol çevre koruma daire baskani iken çok temiz bakılıyordu kültür parka şimdi ve ya önceki daire başkanları ilgile.miyorlar zihniyet bize dokunmayan yılan misali bize ne biz ine gölü tanımıyoruz bakın go kart denilen binekler bizi motor ses ile insanları hiçe sayan bir belediye yönetimi çöple dumanla sesle kultur park her zaman kiri kirli kalacak