Kuruluş Osman’da İnegöl fethediliyor, İnegöllü yıldız başrolü kaptı

Ekranların fenomen dizisi Kuruluş Osman’da, Osman beyin oğlu Orhan rolünü İnegöllü yıldız Aybars Kartal Özson canlandırıyor.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
12 Nis 2022 / Sal 10:53 |
/ 55.996 Kez Okundu
| |
Bozdağ Film imzalı ATV ekranlarının uzu soluklu dizisi Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlanan fragmanında; Osman Bey iki oğlunu yanına alarak İnegöl Kalesi'ni gösterir ve ardından sırasıyla sayarak tüm cihana yayılacaklarını anlatır. Orhan ve Alaaddin babalarını can kulağıyla dinlerken Osman'ın 'Mazlumların tek bir ahı kalmayana kadar zalimlerin ensesinde soluyacağız.' cümlesi duyulur.

ORHAN ROLÜ İNEGÖLLÜ YILDIZ AYBARS’IN
Osmangazi’nin oğlu olan Orhan karakterini İnegöllü Aybars Kartal Özson canlandırıyor. 14 yaşındaki yıldız oyuncu bugüne kadar 8 dizide görev aldı.

AYBARS KARSAL ÖZSON KİMDİR ?
18 Mayıs 2008 yılında İstanbul’un Üsküdar ilçesinde dünyaya gelen Aybars Kartal Özson'un anne ve babası İnegöllüdür. Ailesi tarafından ajansa yazdırıldıktan sonra, bir reklam filminde oynamış (milupa kaşık maması 2009) ve 3 yaşındayken de başrolde Bülent İnal ve Çetin Tekindor'un bulunduğu ve Star Tv de yayımlanan Bir Çocuk Sevdim isimli dizide Hasan karakterini canlandırmıştır. Dünyada neredeyse bütün ülkelerde gösterime girmiş Muhteşem Yüzyıl dizisinin 3. sezonunda (2012-2013) Şehzade Cihangir karakterini canlandırmıştır. (2013-2015) yıllarında Star TV ‘de yayınlanan Kadrosunda Uğur Yücel, Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk gibi oyuncuların bulunduğu Aramızda Kalsın dizisinde Yunus karakterini canlandırmıştır. Aramızda Kalsın dizisinde kıvırcık ve sarıfırtına lakaplarını almış ve her yerde bu şekilde çağırılmaya başlanmıştı. 2014 yılında Şinasi Yurtsever'inde yer aldığı Ing Bank Turuncu Hesap - Misket reklamında yer almıştır. 2015 yılında FOX de yayımlanan Sen Benimsin dizisinde Tahir karakterini, 2016 da FOX de yayımlanmaya başlayan Kördüğüm dizisinde Kaan karakterini canlandırmıştır. 2019 yılında FOX de Vurgun dizisinde Kerem karakterini canlandırmıştır. Son olarak 2019 yılında da Türk Telekom Sevenleri ayırmayın reklam filmini çekmiştir.

Orhan karakterini canlandıran İnegöllü Aybars Kartal Özson
 

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.