Lisans Akademi’den Demokrasi Turnuvası

İnegöl’de 8 yıldır faaliyet gösteren ilçemizin öncü eğitim kurumlarından Lisans Akademi öğrencileri 15 Temmuz Demokrasi turnuvasında bir araya geldiler.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
01 Eyl 2016 / Per 18:19 |
/ 836 Kez Okundu
| |

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Lisans Akademi Müdüresi Mine Şimşek “Turnuvayı düzenlemekteki amacımız 15 Temmuz sonrası ülkemizde oluşan birlik ve beraberlik havasına katkıda bulunmak. Turnuvada yer alan öğrencilerimizin hepsinin amacı KPSS sınavında iyi puanlar alıp atabilmek. Aslında rakipler ama bu birlik beraberlik ruhuna katkı sağlayabilmek adına dostane bir şekilde takımlarını oluşturup örnek bir turnuva gerçekleştiriyorlar.” Dedi.

GELENEKSEL HALE GELECEK

Turnuvanın geleneksel hale geleceğini vurgulayan Şimşek“Ben bu turnuvada yer alan öğrencilerimizin hem de bize bu güzel ortamı sunan Gümüş Halı Sahaya teşekkür ediyorum. Lisans Akademinin birlik beraberlik temasıyla düzenlediği turnuvanın önümüzdeki yıllarda da devam ederek geleneksel hale getirileceğini de belirtmek istiyorum.” Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.