Lisans Akademi’den Ücretsiz KPSS Tekrarı

İnegöl Lisans Akademi, Çarşamba günü sabah 09.00’da İnegöllü vatandaşlara yönelik olarak ücretsiz KPSS tekrarı gerçekleştiriyor.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
16 May 2016 / Pzt 21:50 |
/ 2.430 Kez Okundu
| |

İnegöl Lisans Akademi, Çarşamba günü saat 09.00 ile 16.00 arasında Sani Konukoğlu Konferans Salonu’nda KPSS tekrarı gerçekleştirecek. Programda KPSS’de çıkabilecek konu ve soruların tekrarları yapılacak.

 

TÜM ŞEHRİ AYDINLATMAYI AMAÇLIYORUZ

Konu ile ilgili olarak kurumdan yapılan açıklamada; “8 yıldır İnegöl’de uzman kadrosuyla eğitim veren Lisans Akademi bu yıl da İnegöl’de bir ilke imza atarak tüm şehir genelinde sınava hazırlanacak eğitim bilimleri öğrencilerine eğitim bilimlerinden uzman hocaları Murat Kaynakçı ile sınava yönelik sınavda çıkabilecek soru tahminleri, çözümleri ve analizleri yapılacaktır. Eğitim hizmetlerine KPSS Genel Kültür Genel Yetenek, KPSS A, Eğitim Bilimleri, Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖABT), DGS, SMMM ve AÖF olarak devam eden Lisans Akademi, seminer günlerine bu yıl eğitim bilimleri ile damgasını vurmaya hazır iken mönümüzdeki yıllarda tüm branşlarda bu tarz seminer planlarının olduğu haberini de verdi. Amacımız; sadece öğrencilerimize ışık tutmaktan ziyade tüm şehri aydınlatmaktır” ifadelerine yer verildi.



Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.