Masterchef Uğur Kardaş’a kantinciden sert tepki

Masterchef yarışmasında birinci olan Uğur Kardaş’ın doğup büyüdüğü İnegöl’de çektiği videoda, ilk eğitimini aldığı okuldaki kantinde yediği tostlarla ilgili sözleri tepki çekti. Kantinci Tahir Göktaş, Uğur Kardaş’a "Birinci oldun adam olamadın" diye seslendi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
28 Ara 2018 / Cum 00:57 |
/ 57.361 Kez Okundu
| |
Masterchef yarışmasının birincisi Uğur Kardaş'ın İnegöl'de çektiği videoda, ilk eğitimini aldığı Vehbi Koç İlkokulundaki kantinde yapılan tostlarla ilgili sözleri tepki çekti.

Kardaş'ın eğitim aldığı dönemde kantin işletmecisi olan Tahir Göktaş, Kardaş'ın paylaştığı videonun yorum bölümünde şu ifadeleri kullandı:"Rukiye ve Ekrem hocam, oğlunuz konuşuyor ama kişileri rencide ediyor. Çok ayıp yakıştıramadım. Seni okutan öğretmenin de bu konuşmadan rahatsız olacaktır umarım. Birinci oldun, adam olamamışsın. Konuştuğun kelimeleri iyi seç, beni annen de baban da tanır. O dönemin kantincisi nasıldı, diye bir sor da ondan sonra konuş, sen daha büyümemişsin."

Uğur Kardaş, videoda, "Tost kağıt gibi oluyor, İçine 2 gram, yok 1.5 gram kaşar; iki-üç sucuk, sucuk da denmez, sucuğumsu bir şey; birinci teneffüste yiyiyorduk, üçüncü derse kadar geğir Allah geğir" ifadelerini kullanıyordu. Kardaş, videonun devamında okul kantininden tost alırken görüntüleniyor ve "Bizim zamanımız da içinde hiç bu kadar malzeme olmazdı" diyor.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
/ 28 Ara 2018 / Cum 17:58
sen adam ol! yaptıgın tostları unuttun mu?