Maymunun götürülmesine üzüldük

bir çay bahçesinden kaçan maymun paniğe yol açtı. İlçede vatandaşlara rahatsızlık veren maymun belediye ekiplerince yakalanarak Bursa hayvanat bahçesine götürüldü.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
17 May 2019 / Cum 18:14 |
/ 1.167 Kez Okundu
| |
İnegöl’ün Burhaniye mahallesinde faaliyet gösteren bir çay bahçesinde kalan maymun, kaçınca ortalığı karıştırdı. Çevredeki sokaklardan Kemalpaşa mahallesine kadar giderek vatandaşlara rahatsızlık veren maymun, panik yarattı. Vatandaşların şikayetleri üzerine harekete geçen İnegöl Belediyesi Veteriner işleri Müdürlüğü ekipleri, maymunu yaşadığı çay bahçesinde yakaladılar. Yakalanan maymun Bursa hayvanat bahçesine götürüldü.

SEVİYORDUK

Çay bahçesi işletmecisi Taner Özen, “Bu maymun aylar önce buraya geldi, kaldı. Herhangi bir saldırma olayı olmadı. Çay bahçemize gelen müşteriler var hiç birinden şikayet almadık. Bu gün gelip belediye ekipleri aldılar. Saldırganlığı olmadı hiç. Üzüldük maymunu götürdüklerinde” dedi.
Vatandaşlardan Yavuz Oktay ise “Biz buralardayız, hiç saldırmadı bize. Bu kafeye geliyoruz, hiç zararını görmedik. Çocuklarımızla eğleniyor. Çocuklarımız çok severdi. Herkes besliyor. Üzüldük götürülmesine” dedi.

Semra Oktay ise, “Zararsız bir hayvan. Herkes tarafından sevilen bir hayvandı. Çocuklarımızın eğlencesiydi.” Dedi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.