Memleket Partisi İnegöl adayını açıkladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Memleket Partisi İnegöl adayını açıkladı
#İnegöl | Haber Merkezi
13 Şub 2024 / Sal 13:28
/ 4.118 Kez Okundu
| |

Memleket Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayını açıkladı.

Memleket Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Yasemin Soydan oldu.
Bursa'da düzenlenen aday tanıtım toplantısında Partisinin İnegöl Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Soydan yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Değerli İnegöl Halkım
Bugün Genel Başkanımız Sayın Muharrem İnce 'nin  Ankara' da yaptığı basın açıklaması ve aday tanıtım toplantısı ile Memleket Partisi İnegöl Belediye Başkan adayı olarak ilan edildim. İnegöl'ün bir evladı olarak, İnegöl'ün geleceği için yola çıkmaya karar verdim İnegöl'ün belediye başkanlığına adayım.

İnegöl, köklü geçmişi, dinamik yapısı ve ticareti ile Bursa'nın gözbebeği olan bir ilçedir. Ancak, her güzel şehir gibi İnegöl de önünde çözülmesi gereken sorunlarla karşı karşıyadır. Ben de bu sorunların çözümü için aday oldum.

Benim için İnegöl, sadece bir şehir değil, aynı zamanda bir yaşam tarzıdır. Burada doğdum, burada büyüdüm ve burada hayatımı sürdürmek istiyorum. İnegöl'ü daha yaşanabilir, daha güvenli ve daha kalkınmış bir yer haline getirmek için elimden geleni yapacağım.

Vizyonum, çalışma arkadaşlarım ile katılımcı bir yönetim anlayışıyla, şeffaf ve adaletli bir belediyecilikle, İnegöl'ü daha ileriye taşımaktır. Herkesin sesinin duyulduğu, herkesin katkı sağlayabileceği bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğim.

Eğitimden sağlığa, altyapıdan çevreye kadar her alanda projelerimiz var. Ancak, en önemlisi, sizin beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı dinleyerek hareket etmek olacaktır.

İnegöl'ün geleceğini birlikte inşa etmek için yola çıkıyoruz. Sizlerin destekleriyle, İnegöl'ü daha güzel günler bekliyor. Memleket uyarıyor, İnegöl uyanıyor. Sizlere güveniyoruz, umutluyuz. Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.