Metin Anıl’ın yaptıkları inkar edilemez

Özdemir, İGİAD’ı siadlar ve sivil toplum örgütler arasında daha iyi ve daha seçkin bir konuma ve çıtayı daha yükseğe taşımak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz dedi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
12 Nis 2018 / Per 11:25 |
/ 4.723 Kez Okundu
| |

İnegöl Genç İşadamları Derneği Başkanı Hakan Özdemir, İGİAD olarak geçtiğimiz yıl yaptıkları çalışmalar ve düzenledikleri aktivitelerle dikkat çektiklerini söyleyerek, amacımız bu yıl yani 2018 yılında çıtayı daha yükseğe taşımak dedi.

İŞADAMLARIMIZIN SORUNLARINI BAŞBAKAN’A İLETTİK

Özdemir geçen yıl sadece İnegöl’de ağırladıkları ve sektörlerinde çok etkin insanların konuşmacı olarak, katıldığı toplantılarda büyük ilgi gördüklerini ve program yaptıkları salonlarda insanların sığmadığını söylerken, bu konuda İnegöl iş dünyası bizlere teşekkürlerini sunarak ne denli büyük projelere imza attığımızı dile getirdiler yine geçen yılın sonunda İGİAD kongresindeki katılımın büyüklüğü derneğimizin durduğu noktayı zaten gösteriyor ama biz bunların yanında geçen yıl İnegöl’deki iş adamlarımızın sorunlarını da başbakanımız Binalı Yıldırım ve bakanlarımıza da ilettik İnegöl geçtiğimiz aylarda meclis kürsüsünde ve ana muhalefet grup toplantılarında konuşuluyorsa bunda bizim payımız büyük. Bizim amacımız başta ülkemiz olmak üzere milletimizin ve devletimizin yanında olmaktır ve ülkemize daha faydalı daha verimli nasıl çalışırız şeklindedir dedi.   

BAZI AVANTAJLARDAN YARARLANAMIYORUZ

İGİAD Başkanı Hakan Özdemir, bu tür bakanlık düzeyinde fikir alışverişleri ve diyalogların süreceğini ifade ederek İnegöl’ün ülke ekonomisindeki yeri belli. Fakat İnegöl olarak sanırım ki ekonomi paketlerindeki bazı avantajlardan yararlanamıyoruz ve bu konuda bazı sorunlarda yaşıyoruz fakat hükümet temsilcilerimizle istişarelerle bunun üstesinden geleceğine inanımız tamdır dedi.

METİN ANIL’IN YAPTIKLARI İNKÂR EDİLEMEZ

Özdemir geçen hafta yapılan İnegöl Ticaret Ve Sanayi Odası seçimlerine de değinerek, biliyorsunuz odada 31 yıllık bir Metin Anıl geçmişi var Metin Abi’nin İnegöl’e yaptıkları tartışılmaz inkâr edilmez muhakkak oda farklı siyasilerle ve farklı hükümetlerle çalışmalar yaptı, her geçen gün İnegöl’ün nüfusu ve ticari hacmi arttı ve buda bir nevi zorlukları beraberinde getirdi yapılan ya da daha da yapılacak hizmetler vardır, fakat bir gerçek var ki Metin Anıl iyi niyetiyle gecesini gündüze ne katarak hizmet etmiştir. Zaten bundan sonrada yeni başkan ve yönetim kurulu onun bilgi birikim ve tecrübesinden yararlanacaktır İGİAD olarak kendisine yaptıkları hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz dedi.

YAVUZ UĞURDAĞ’A BAŞARILAR DİLİYORUM

Yeni başkan Yavuz Uğurdağ’a da başarılar dileyen Özdemir Uğurdağ’ın MODEF ve İMOS’ta yaptıkları farklı ve önemli çalışmalar var. Bu konuda Yavuz Uğurdağ ve yönetim kurulunun donanımlı olduğunu düşünüyorum ve İnegöl Ticaret Ve Sanayi Odası’nda hizmet ve üretme noktasında çalışmaların artarak süreceğini inancımız tam Yavuz Uğurdağ ve yönetimine de yeni görevlerinde başarılar diliyorum dedi.

UZAYA GİDEN İLK TÜRK İNEGÖL’E GELİYOR

Başkan Hakan Özdemir son olarak 27 Nisan’da İGİAD olarak yapacakları programa ilçe halkını davet ederek bu etkinliğimize uzaya giden ilk Türk olan Durmuş Döven’i konuk edeceğiz gizemli bir konuğumuz ve gizemli bir söyleşimiz olacak o açıdan İnegöl halkı İnegöl genç işadamları etkinliklerini izlemeyi sürdürsün dedi.Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.