Mezbelelik Alan Modern Otoparka Dönüştü

Hamidiye Mahallesinde bulunan 750 m2’lik mezbelelik alan, İnegöl Belediyesi tarafından yapılan düzenlemeyle modern bir otopark alanına dönüştü.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
23 Eyl 2020 / Çar 19:30 |
/ 1.549 Kez Okundu
| |
İnegöl Belediyesi, Hamidiye Mahallesi Kurtuluş Sokakta mezbelelik halde bulunan boş alanı modern bir otoparka dönüştürdü. Yapılan çalışmayla adeta bölgenin çehresi de değişti.


ATIK PARSEL MODERN OTOPARKA DÖNÜŞTÜ


18 araçlık otopark ve beraberinde tretuvar ve çevre düzenlemesinin yapıldığı alanda, Belediye Başkan Yardımcısı Fevzi Dülger beraberindeki meclis üyeleri ve AK Partili yöneticilerle incelemelerde bulundu. Dülger, inceleme sırasında çalışma hakkında açıklamalarda da bulunarak şöyle konuştu: “Meclis üyelerimiz ve AK Partili yöneticilerimizle birlikte Hamidiye Mahallesi Kurtuluş Sokakta yapımı tamamlanan otopark alanında incelemelerde bulunuyoruz. Burada daha önce atık parsel diye tabir ettiğimiz mezbelelik bir alan vardı. Park Bahçeler Müdürlüğümüz vasıtasıyla burada bir çalışma yaptık. Yaklaşık 740 m22lik alan içerisinde 18 araçlık 270 m2 otopark oluşturduk. Sert zeminlerde renkli taş uygulaması yapıldı. Zamanla eskimeyecek wash beton dediğimiz yöntemle yaptık bu çalışmayı. Burada tretuvar alanımız yaklaşık 455 m2, otopark alanımız ise 270 m2. Mahallemizde 2020 yılı içerisinde yapmak istediğimiz farklı çalışmalarımız da var. Aynı zamanda devam eden çalışmalarımız da bulunuyor Hamidiye Mahallemizde. Yapılan çalışmaların hayırlı olmasını diliyoruz.”

Reklam
İnegöl’de yüzlerce firmadan binlerce ürün arasından istediğiniz ürünü ister evinize ister iş yerinize sipariş verebilirsiniz İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.