MHP’den MODEF açıklaması

MHP İlçe Başkanı Aytekin Torun, mobilya fuarının hayırlı olmasını temenni ederek, tüm esnaflara fuar sürecinde başarılar diledi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
05 Eki 2020 / Pzt 17:28 |
/ 3.568 Kez Okundu
| |
Başkan Torun yaptığı yazılı açıklamasında;

“Mobilya ve Dekorasyon Fuarının şehrimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Mobilya, ilçemiz için lokomotif bir sektör, binlerce vatandaşımızın geçim kaynağıdır. Üreten, tasarlayan ve en iyi şekilde hem yurt içi, hem yurt dışı piyasasına pazarladığımız mobilyalarımız ile Türkiye Mobilya İhracatının %20’sini İnegöllüler olarak gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 2019 yılı rakamlarına göre İnegöl’de 889 firma ile 1 Milyar 200 milyon dolar ihracat gerçekleştirdik. Bu ihracatın önemli bir kısmı şehrimizin lokomotif sektörü olan mobilya sektörü payını almıştı.”

 

“Tüm bu ihracat ve iç piyasa satışları, firmalarımızın etkili iletişim ve reklam ağı, pazarlama kabiliyeti ve üretilen mobilyalarımızın şıklığından kaynaklı olmakla beraber, tüm bu süreçleri fuarda gelen ziyaretçilere göstererek ortaya koyduğumuz başarıdır. Fuarlar İnegöl için çok önemli ve çok kıymetlidir. Bu nedenle her fuar öncesi başta mobilya sektöründe ki firmalarımız olmak üzere tüm sektörlerdeki esnaflarımız hummalı bir çalışma içerisine girerek yurtiçi ve yurtdışından gelen ziyaretçilerimizi en iyi şekilde karşılar.”

 

“Ben 2020 yılının ilçemizde ilk fuarı olacak olan ve Türkiye’nin bu seneki son mobilya fuarı olan 44. Mobilya ve Dekorasyon Fuarımızın başarılı bir şekilde noktalanacağına inanıyor, tüm esnaflarımıza hayırlı ve bereketli satışlar diliyorum” dedi.


Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.