MHP’nin Adaylık Şartları Belli Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi İnegöl İlçe Başkanı Aytekin TORUN Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı ve Belediye meclisi Aday Adaylığı şartlarının belli olduğunu ifade etti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
05 Kas 2018 / Pzt 10:27 |
/ 9.087 Kez Okundu
| |
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Aytekin Torun , "Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı ve Belediye Meclisi Aday Adaylığı başvuruları 5 Kasım 2018 (Bugün) başlıyor. Partimizde görevli ilçe yöneticilerimiz içerisinde aday adaylığını açıklayacak olan arkadaşlarımız, 15 Kasım 2018 tarihine kadar görevlerinden istifa etmeleri gerekiyor.Kamu görevlisi ve memur aday adayları içinde son başvuru tarihi 01.12.2018 e kadar görevlerinden istifa etmeleri gerekmektedir. Aday adayı arkadaşlarımız, müracaat formalarını ilçe başkanlığımızdan temin edecekler. Müracaat bedeli Genel Merkezimizin belirlediği 250 TL olacak. Bu miktar müracaat dosyasındaki hesap numarasına yatırılacaktır" dedi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.