Millet İttifakı Belediye Meclis Üyeleri Saadet Partisi’ni Ziyaret Etti

Millet İttifakı’nın İnegöl Belediye Meclis Üyeleri; Erkan Dönmez(CHP), İsmail Karaman(İYİ PARTİ), Regaip Korkmaz(İYİ PARTİ), Fahrettin Baykan(İYİ PARTİ) ve Dursun Öztürkoğlu(İYİ PARTİ) dün akşam Saadet Partisi İnegöl İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti.

17 Nis 2019 / Çar 15:49 |
/ 2407 Kez Okundu
| |
Ziyaret esnasında konuşan Millet İttifakı’nın grup sözcüsü İsmail Karaman, sandıktan çıkan millet iradesine saygı duyulması gerektiğini belirterek, Saadet Partisi kadrolarına, seçim süreci boyunca seviyeli, ilkeli, kaliteli ve toplumsal yarara faydalı siyaset yaptıkları için teşekkür etti.

“ÜZERİMİZE DÜŞEN MUHALEFET GÖREVİNİ İNEGÖL YARARINA SÜRDÜRECEĞİZ”

Saadet Partisi ilçe teşkilatının güler yüzlü karşılamasından dolayı memnuniyetlerini ifade ederek söze başlayan İsmail Karaman, “Bizler rakip de olsak seviyeli siyasetlerinden ve güzel istişarelerinden dolayı bu akşam Saadet Partisi’ni ziyaret ederek teşekkür etmek istedik. Bizler önümüzdeki beş yıl içerisinde, üzerimize düşen muhalefet görevini daha önce de olduğu gibi devam ettireceğiz. İlçemiz yararına olabilecek her türlü fikirleri belediye meclisinde gündeme getirmek için çaba harcayacağız. İnşallah önümüzdeki beş yıl içerisinde fikri anlamda İnegöl’ümüze değerli hizmetler gelmesi için elimizden geleni yapacağız. Maalesef Saadet Partisi’nin temsilcileri belediye meclisi içerisinde yok. Bizler, Saadet Partisi’nin belediye meclisinde temsil edilmesini gönülden isterdik ki zaten demokrasinin gereği olarak da böyle renkli bir tablonun güzel olacağı kanaatindeyiz. Bizler, sizlerin de meclisteki sesi ve nefesi olmaya çalışacağız. İnegöl’ümüze değer katmak adına, her türlü istişareyi beraber yapacağımızı yeniden hatırlatmak isterim ve tekrardan güzel karşılamalarınızdan ötürü teşekkür ederim” diyerek sözlerini sonlandırdı.

“MİLLETİMİZİN TERCİHİNE SAYGI DUYUYORUZ”

İsmail Karaman’ın akabinde konuşan Saadet Partisi İlçe Başkanı Hasan Eroğlu, millet ittifakı belediye meclis üyelerine bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, milletin tercihine her zaman saygı duyulması gerektiğini belirtti.

Eroğlu, “Erbakan Hocamız bize derslerinde şu ilkeyi öğretmişti; bir vazife verildiği zaman o vazife boyunca elinden geldiğince mücadele edeceksiniz, bu mücadele esnasında hiçbir kaygıya kapılmayacaksınız ve çıkan sonca rıza göstereceksiniz. Bizler de seçim sürecinde çalışmamızı yaptık ve milletimizin tercihine de her zaman olduğu gibi saygı duyuyoruz. Sizler beş sene boyunca belediye meclisinde çalışmalarınıza devam edeceksiniz, sizleri şimdiden tebrik ediyoruz ve bu süreçte çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

“İNEGÖL’E FAYDALI OLABİLMEK İÇİN ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMAYA HAZIRIZ”

Bizler Saadet Partisi olarak 17 senedir mecliste olmamamıza rağmen üzerimize düşen muhalefet görevini elimizden geldiğince, gücümüzün yettiğince yerine getirmeye gayret ettik. İnegöl yönetimi için de gerekli eleştirilerimizi ve uyarılarımızı yaptık. Bundan sonraki beş yıl içerisinde de meclis dışında olmamıza rağmen yine İnegöl’ ün sorunlarıyla ilgileneceğiz ve doğru bildiğimiz düşünceleri kamuoyuyla paylaşacağız. İnegöl için faydalı olacak her ne çalışma olursa olsun sizlere de destek olacağız, bizlere düşen görev ne ise elimizi taşın altına koymaya hazırız. Ziyaretiniz için tekrar çok teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum” dedi. 
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.