Milletin Kapısı İnegöllülere hizmet ediyor

İçişleri Bakanlığının vatandaş odaklı hizmetlerinden biri olan ‘Açık Kapı Projesi’ (Milletin Kapısı) İnegöl’de 1 aydır uygulanıyor. Kaymakamlık bünyesinde uygulanan projeyle, vatandaşların kamu hizmetlerine kolay ulaşımı ve taleplerinin hızlı sonuçlandırılması sağlanıyor.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
19 Haz 2019 / Çar 18:18 |
/ 2.809 Kez Okundu
| |
İçişleri Bakanlığı’nın devletle vatandaş arasındaki karşılıklı iletişim ve güveni arttırmak, vatandaş başvurularını sonuçlandırma sürelerini kısaltmak ve vatandaş memnuniyetini artırmak üzere ‘Milletin Kapısı’ sloganıyla başlattığı ‘Açık Kapı’ projesi İnegöl’de 15 Mayıs’ta uygulanmaya başladı.

 

BAŞVURULAR ALINIYOR

Vatandaşlarla en üst düzeyde iletişimin kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesi ve sonuçlandırılması amacıyla hayata geçirilen ve Milletin Kapısı olan açık kapıya 1 ayda 47 vatandaş başvuruda bulundu.

 

VATANDAŞ TALEP VE ŞİKAYETİNİ İLETİYOR

Hükümet Konağının zemin katında bulunan Açık Kapı’ bürosuna, vatandaşlar talep veya şikâyetlerini,  yüz yüze yapabiliyor. Alınan talepler sistemde kaydedilerek onaylandıktan sonra ilgili kurumlara anında aktarılıyor. Taleple ilgili yapılan çalışma ve sonuçlar vatandaşların cep telefonlarına mesaj yoluyla bildiriliyor.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.