Milletvekili Gürel’in eşi terfi etti

AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel’in Spor müdürlüğü bünyesinde basamakları çok hızlı yükselmesi kafalarda acaba İnegöl’e müdür olarak mı atanacak sorusunu getirdi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
26 Ağu 2020 / Çar 13:09 |
/ 17.349 Kez Okundu
| |
İnegöl İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü’nde karate antrenörü olarak göre yapan AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel’in eşi Yakup Gürel geçtiğimiz Mayıs ayında alınan kararla Harmancık İlçe Gençlik Spor Müdürü olarak ataması yapıldı.
Vekil Gürel’in eşi Yakup Gürel Harmancık İlçe Spor Müdürlüğü görevinde 3 aylık kaldı. Başarı basamaklarını çok hızlı yükselen AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel’in eşi Yakup Gürel, Harmancık İlçe Spor Müdürlüğü görevinden, Bursa İl Gençlik Spor Müdürlüğü bünyesinde şube müdürü olarak atandı.

İNEGÖL’DEN SORUMLU
Yakup Gürel son atamasının ardından, Bursa İl Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından İnegöl’e görevlendirildi. Gürel’in İnegöl’deki tesislerden sorumlu olduğu öğrenildi.

İNEGÖL’E MÜDÜR MÜ OLACAK?
Öte yandan Yakup Gürel’in bir anda ilçe müdürü olarak atanması, daha sonra şube müdürü olarak atanması ve İnegöl’e görevlendirilmesi kafalarda acaba İnegöl’e müdür olarak atanacak mı sorusunu getirdi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Yb / 26 Ağu 2020 / Çar 18:52
Dayanak sağlam olunca terfi etmek sorun olmuyor...
ATA / 27 Ağu 2020 / Per 08:53
İnsanda biraz utanma arlanma olur yaaaa....Madem yapıyonuz sesszi sedasız yapın ...
ATA / 27 Ağu 2020 / Per 08:57
Biz de yıllarca okuyalım didinelim Üniversite leri ne zorluklarla bitirelim ,KPSS ile zar zor memur olalım. Bursa merkez den İnegöl ilçesine sadece tayinimi yaptırmak isteyelim.AMa nafile . Sanki devletten sıfırdan kadro istiyoruz. Zaten atandığım m kadronun inegöl de olmasını istiyoruz . Ama nafile adamın olmadı mı tüm kapılar kapanıyor. Böyle yapanlara HAKKIM HARAM OLSUN....
ahmet / 27 Ağu 2020 / Per 08:08
bu dünya ye kürküm ye dünyası dayın varsa ankarada inegöle cumhurbaşkanı bile yaparlar seni
memoo / 27 Ağu 2020 / Per 08:27
olur tabi. ne tesadüf. antrenörlükten müdürlüğe. ne kadar başarılı arkadaşmış. ne tesadüf. biz 10 yıl görev yaptığım düzceden kendimi memleketim inegöle aldıramadım. yapmadığım çalmadığım kapı kalmadığı halde.
ÇA / 27 Ağu 2020 / Per 09:58
Dayısı olan götürüyor.....