Mobiliyum Akademi’de Eğitimler Devam Ediyor

Ticaret Bakanlığının Uluslararası Rekabeti Geliştirme Programı kapsamında hayata geçirilen 5. UR-GE Mobiliyum Güç Birliği projesinin ilk eğitimi “Uluslararası Pazar Araştırma Yöntem ve Uygulamaları” oldu.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
21 Eki 2022 / Cum 18:15 |
/ 887 Kez Okundu
| |
225 üretici firmasıyla İnegöl mobilyasının güçlü çekim merkezlerinden Mobiliyum AVM, sektöre değer katan proje ve eğitim faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor.

Proje kapsamında gerçekleştirilen bu eğitimde, 5. Ur-Ge kümesi katılımcıları için Uluslararası Pazar Araştırma Yöntem ve Uygulamaları konulu eğitim verildi. Üretilen katma değerli ürünlerin dış pazara entegrasyonu ve yeni pazarlara giriş konularında detaylı bilgilere yer verilen eğitimde, katılımcılar pek çok konuda fikir alışverişinde bulunma imkânı buldu.
Mobiliyum Akademi çatısı altında gerçekleştirilen eğitim ile ilgili açıklamalarda bulunan Mobiliyum AVM Yönetim Kurulu Başkanı Talha Timur Han, “Mobiliyum AVM olarak tüm gücümüzü üretici firmalarımızın tasarım, üretim ve satış güçlerinden alıyoruz. Mobiliyum Akademi bünyesinde verdiğimiz bu eğitimlerle de firma yöneticilerimiz ve dış ticaret yetkilileri ile uluslararası ticarete dair kapsamlı bilgiler paylaşıyoruz. Bu eğitimler neticesinde hem Mobiliyum AVM üreticilerinin hem de Mobiliyum’un ihracat hacmini yukarılara taşımayı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.