Mobiliyum AVM Fas’a gidiyor

Bünyesinde 2 Ur-Ge faaliyetini devam ettiren Mobiliyum AVM Katar’a yaptığı B2B faaliyeti ile Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı’ndan 378 Ur-Ge arasından en iyi UR-Ge uygulama faaliyeti ödülüne layık görülen Mobiliyum AVM şimdi de 2 Ur-Ge Grubunu birleştirerek FAS’a gidiyor.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
17 Haz 2019 / Pzt 17:50 |
/ 2.146 Kez Okundu
| |
Yakın pazarların birçoğuna hâkim olan Mobiliyum üyelerinin farklı pazarları görmesi oradaki ticaretin işleyişi hakkında bilgi sahibi olunması adına Fas’a gerçekleştirecekleri görüşmelere Toplamda 17 Mobilya firması ve 18 katılımcı ile bugün Fas’a gidiyor.
Fas’ın en büyük mobilya ithalatçıları, proje müteahhitleri ile renevasyon düşünen otel sahibi ve yöneticilerinin hazır bulunacağı 19 Haziran’da Mobiliyum UR-Ge üyesi firmalarının katılımı ile en son tasarım ürünlerini ve firmalarını tanıtarak yeni ihracat müşterileri kazanmaya çalışacaklardır. Aynı zamanda B2B esnasında görüşme yaptıkları firmaların mağazalarını ise 20 Haziran günü Fas’lı mağazacılara  birebir ziyaret gerçekleşecektir.
B2B görüşmeleri dışında 365 gün açık olan Mobiliyum AVM’nin ziyaret edilmesi tanıtımının yapılması adına Fas’ta bulunan elçilik ve Ticaret Ateşesi ziyaretleri Fas Ticaret odası ve Bağlı bulunulan dernekler görüşmeler yapılacaktır.
Fas’ın şuan ki Türkiye Mobilya ihracat verisi olan 34 milyon doların 2023 hedefleri doğrultusunda Mobiliyum olarak şehir ve Ülke ekonomisine katma değerimizin artırılması için elimizden gelen tüm gayreti göstermek adına üyelerimizle birlikte yola çıkacaklarını belirten T. Temur Han bu gibi çıkartmaların yıl içerisinde tekrar edeceği vurgusunu da dile getirdi.


Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.