Mobiliyum AVM’ye ziyaretçi akını!

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Mobiliyum AVM’ye ziyaretçi akını!
#İnegöl | Haber Merkezi
07 Ağu 2020 / Cum 16:52
/ 6.393 Kez Okundu
| |

Mobiliyum AVM Normalleşme sürecinin ilk ayı Haziran’da 39.561 ziyaretçi Temmuz ayında ise toplamda 48.691 ziyaretçi olmak üzere son 2 ayda Türkiye’nin hemen hemen her ilinden 88.250 kişiyi (A Etap sayıları baz alınmıştır.) ağırlamanın mutluluğunu yaşıyor.

Mobiliyum Yönetim Kurulu Başkanı Timur Han Pandemi sürecinden sonra Mobiliyum AVM olarak yapmış olduğumuz doğru reklam ve çalışmalar neticesinde gerek Mobilyum AVM’deki esnafımız, gerekse şehrimize gelen ziyaretçi artışından dolayı ekonomik anlamda alınan katkıdan her kesimin mutlu olduğunu iletti. 

Ayrıca Mobiliyum AVM’ye şehrimiz dışından gelen ziyaretçilerin, sadece mobilya alışverişi ile kalmayıp şehrimizin ekonomisine gerek yeme-içme gerekse konaklama anlamında katma değer yarattığını dile getirdi.

 Üyelerimiz ile yapmış olduğumuz istişareler ve fikir birliği ile Çalışmalara hiç ara vermeden devam ettiklerini şimdi ise sırada ‘YENİ NESİL AVM’ projesi ile digital platformlardan farklı satış strateji ile mobilya satışının gerçekleştirilmesi şeklinde proje üzerine çalıştıklarını ve bu proje ile Mobiliyum AVM’ye değer katarak ilerleyeceklerinin bilgisini verdi.


Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.