Mobiliyum’a İnegölspor yönetiminden destek geldi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Mobiliyum’a İnegölspor yönetiminden destek geldi
#İnegöl | Haber Merkezi
22 Tem, 2019 / Pzt 16:03
/ 1.704 Kez Okundu
| |

Mobiliyum AVM’nin geçtiğimiz hafta Bursa Büyükşehir Belediyesi voleybol takımına forma sponsoru olmasının ardından sosyal medyada İnegölspor’un logosunu kullanan bazı sosyal medya hesapları Mobiliyum AVM ve yöneticileri hakkında eleştirilerde bulunmuştu.

Konu hakkında harekete geçen İnegölspor yönetimi bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Konu kkaında konuşan İnegölspor basın sözcüsü Ozan Can “Son günlerde sosyal medya da kulübümüzle alakalı yapılan haberler ve bu haberlere yapılan yorumlar neticesinde kulübümüzce açıklama yapma gereği duyulmuştur.Kulübümüzün armasını kullanarak açılmış bazı sahte hesapların yapmış olduğu paylaşımların ve yorumların kulübümüzle hiçbir alakası yoktur. Kulübümüzün resmi hesabı www.inegolspor.org.tr’dir. Facebook ve İnstagram sayfalarımız ise inegolspor.sk’dır. Bu hesaplar dışında yapılan paylaşımlara itibar edilmemesini önemle rica ediyoruz.”

SAHTE HESAPLAR KAPATILACAK

“Kulübümüzle alakalı her türlü bildiri ve açıklama basın sözcümüz tarafından yapılmaktadır ve sosyal medya resmi hesaplarımızdan paylaşılmaktadır. Ayrıca sahte hesapların kapatılması konusunda gerekli işlemlerin başlatıldığını kamuoyuna duyurmaktayız.”

MOBİLİYUM AVM İNEGÖL’ÜN  DEĞERİDİR

?“Bilindiği üzere İnegöl spor şehrimizin ve Bursa’nın en önemli marka değerlerinden birisidir. Bu değeri yüceltmek için kulübümüze şehrimizin tüm sivil toplum kuruluşları, kurumları ve esnafları var gücüyle destek vermişlerdir ve her zaman vermeye devam edeceklerdir. Son günlerde sosyal medya üzerinde Mobiliyum AVM’nin Bursa Büyükşehir Belediyespor’ a yapmış olduğu sponsorluk desteği ile alakalı yapılan haberler kamuoyunda İnegölspor’a destek yapılmadığı algısı oluşturmuştur. Bilinmelidir ki Mobiliyum AVM’de şehrimizin çok büyük bir değeridir ve diğer kurumlar ve STKlar gibi İnegölspor’umuza desteği olmuştur ve olacaktır. Yapılan bu algı Mobiliyum AVM yönetimine ve kulübümüze bilinçsiz olarak zarar vermiştir. İnegölspor yönetim kurulu olarak destek amaçlı ziyaretlerimizi belirli bir program çerçevesinde sürdürmekteyiz ve Mobiliyum AVM yönetimi de bu program dahilindedir.Konuya açıklık getirmek ve soru işaretlerini ortadan kaldırmak için bu açıklamayı yapmış bulunmaktayız. Herkese teşekkürler.


GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.