Mobiliyum’dan enflasyonla mücadele desteği

MOBİLİYUM Avm’den Enflasyonla Mücadele’ye % 15’lik İndirim Desteği !!!

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
17 Eki 2018 / Çar 18:10 |
/ 8.089 Kez Okundu
| |
Özellikle son dönemde kurda meydana gelen spekülatif artışlar sonucu fiyatlamalarda yaşanan yukarı yönlü gidiş, yüksek enflasyona neden olmuştur.
Gelinen durum, sadece kamu kurumları ya da bakanlıkların mücadelesinin ötesinde, Enflasyonla Topyekun Mücadele ihtiyacını doğurmuştur.
Türkiye’nin enflasyonla mücadelesinde başarıya ulaşması için kamu öncülüğünde başlatılan  programa, Mobiliyum AVM Yönetim Kurulu ve 200 Mobilya Üretici Firmaları ile birlikte tMobiliyum AVM olarak tam destek verdiğini açıklaya Mobiliyum Yönetim Kurulu Başkanı T. Timur HAN Tüm Mobilya Alışverişlerinde % 15 indirim sağlayarak   özel sektörün gönüllülük esasına dayalı desteğini tüm üyeleri adına verdiğini dile getirmiştir .
Bu kapsamda, Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı’na katkı sağlamak isteyen tüm firmalardan beklenti, ürün ve hizmetlerde yıl sonuna kadar yüzde 15 asgari indirim taahhüdü vermeleridir diye belirtmiştir.
T. Timur Han yine Mobiliyum Avm olarak bizler de her zaman olduğu gibi enflasyonla mücadele konusunda da devletimizin, milletimizin yanındayız.
 Ekonomik anlamda tam bir mücadele içinde olan,  bu anlamda ülkemize ve devletimize en güçlü desteği yine esnafı, tüccarı, çalışanı, üreteni, tüketeni olarak bizler vereceğiz." Dedi.


Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.