Mobiliyum’dan radikal tedbirler

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Mobiliyum’dan radikal tedbirler
#İnegöl | Haber Merkezi
19 Mar 2020 / Per 21:22
/ 4.625 Kez Okundu
| |

Mobiliyum yönetim kurulu koronavirüs icin  radikal kararlar aldı.

Mobiliyum yönetimi tarafından alınan kararlar şu şekilde;

COVID-19 virüs salgını nedeniyle Devletimizin almış olduğu kararlara istinaden; Yönetim Kurulumuz tarafından alınmış olan kararlar; Önümüzdeki süreçte Devletimizin alacaĞı kararlara göre değisebileceiji göz önünde bulundurularak, simdilik aşc4ıdaki gibi 20.03.2020 Cuma  gününden itibaren uygulamaya konulacaktır.  

1. Hafta içi ve hafta sonu dahil olmak üzere çalışma saatlerimiz aşağıdaki gibi revize edilmiştir. 
Hizmet Ekibi; Sabah 10:30 - Akşam 18:00 Mağaza Satış Ekibi; Sabah 1 1:00 -Akşam 18:30 

2. Her mağazada maksimum iki kişi (hizmet çalışanı dahil) bulundurulacaktır. Kontrolleri tarafımızca yapılacak, uymayan işletmelere cezai müeyyidelerimiz olacaktır. Minimum düzeyde personel çalıştırılacağı için servis araçlarında kişi sayısı olarak bir rahatlama olacağından dolayı; 28 kişilik araçlara (büyük araçlar) 18 kişi, 16 kişilik araçlara (küçük araçlar) 10 kişi alınacaktır. Açıkta personel kalması durumunda ilave servis uygulaması hemen devreye alınacaktır. 

3. AVM genelinde iki günde bir yapmış olduğumuz dezenfektasyon çalışmaları: bugünden itibaren her gün düzenli olarak; kapanıştan sonra 18:30 - 23:00 saatleri arasında ve açılıştan önce 10:00 - 11:00 saatleri arasında yapılacaktır. 

4. Her mağazada dezenfektasyon ürünleri bulundurulması önemle gerekmektedir. 

5. Personelimizin kullanmış olduğu servis araçları düzenli olarak dezenfekte edilecek ve her servis aracında dezenfektasyon ürünü bulundurulması zorunlu hale getirilmiştir. 

6. Diyanet işler Başkanlığından gelecek ikinci bir talimata kadar; Mescidimiz Cuma namazlarında kapalı olacak, diğer vakit namazlarında açık bulundurulacaktır. 

7. Avm içerisinde ki Cafe ve Tobacco Shop ikinci bir talimata kadar kapatılacaktır. A ve B etabımızdaki restaurantlar, gerekli olan hijyen çalışmalarını düzenli olarak yapmak kaydı ile açık bulundurulacaktır. 

8. Yönetim kurulumuzun almış olduğu kararlara uyulması topluluk kuralları ve Mobiliyum AVM bilincini sağlamlaştırmak adına zorunludur. Ferdi olarak (mağazaların kapatılması dahil) hareket edilmemesi zorunludur. 

 


GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.