Mobiliyum´dan Yurt Dışı Çıkarması

Arap ülkelerinden İstanbul Fuarına gelen 22 kişilik yurtdışı alım heyeti Mobiliyum AVM organizasyonu kapsamında İnegöl´e geldiler.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
29 Oca 2018 / Pzt 18:35 |
/ 1.614 Kez Okundu
| |

Birleşik Arap Emirliklerinden gelen mobilya alıcıları İstanbul Fuarı´nın ardından İnegöl´e gelerek Mobiliyum AVM´yi ziyaret ettiler.

 

MOBİLİYUM´U GEZMEK İÇİN TEK GÜN YETMEDİ

Ziyaret ile ilgili açıklamalarda bulunan Mobiliyum AVM Yönetim Kurulu Başkanı Talha Timur Han, “İnegöl mobilyacısının birlik ve beraberlik duygusuyla hareket ederek ortaya koymuş oldukları Mobiliyum AVM projemizin kapsamı, kuruluş amacı kendilerine anlatıldı. Bu derece büyük bir kompleksin mağazalar haricinde oteli, restoranı, cafeleri ve ibadethanelerinin içinde bulunması da gelen heyeti memnun etti. Yaklaşık 25 kişinin bulunduğu alım heyeti Mobiliyum AVM´yi gezmek için bir günün yeterli gelmeyeceğini söylediler. Bundan dolayı gelen heyet Mobiliyum AVM´nin bünyesinde bulunan Morrian Otel´de konakladılar.

Fuardan memnun kalan Mobiliyum ; sadece Mobiliyum’u değil İNEGÖL’ü tanıtan bir Mobiliyum olduğunu dile getirdi…

Bu yıl yine fuaye alanda yer alan Mobiliyum standı ilgi ile karşılandı. Maddi ve manevi anlamda çaba sarfedilip ye alındığını dile getiren Timur Han ; burada bulunma amacımızın yılın 365 günü açık fuar alanımızın olduğunu , Mobiliyum’un Türkiye’de tek bir alanda olduğunu ve buradan toptan ve nihai tüketicimize nasıl ulaşabiliriz , kendimizi daha iyi tanıtmak için burada olduğumuzu ifade ettiler.

Fuara iyi Hazırlanan Mobiliyum

Bu yıl Atatürk Hava Alanı İç&Dış Hatlarda 130 Face , Bakırköy’den Bazhçelievler’e kadar olan önemli 70 noktada Bilboard 5’er li olarak yer alınan GıantBoardlarda ise 5 adet ve CNR Fuar Alanında Fuaye Alan ANA Kolon Ana ÖnGiriş ve Arka Giriş Alanları ile Fuar Kataloğu ilk sayfa reklamımız ile Fuarda ciddi reklam kampanyası yürütmüş olduklarını ve 2018 yılının tamamen tanıtım yılı olacağını vurgulayan Timur Han B etabının açılışı ile birlikte toplamda 195 üye ile istikrarlı bir şekilde yola devam edeceklerini dile getirdi.

Mobiliyum standımızı ziyaret edip bizleri onurlandıran Başta İnegöl Kaymakamımız Ali Akça,Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş ,İnegöl Belediye Başkanımız Alper Taban ve İTSO Başkanımız Sayın Metin Anıl ve beraberinde ki  üyelerine teşekkürlerini ilettiler .

 Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.