Modef 37. Kez kapılarını açıyor

MODEF Fuarcılık tarafından bu yıl 37.si düzenlenecek MODEF Fuarı için çalışmalarda sona gelindi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
15 Mar 2017 / Çar 14:32 |
/ 539 Kez Okundu
| |

İnegöl’ün en önemli organizasyonu olan ve İnegöl Mobilyası markasının bugünlere gelmesinde en büyük faktörlerden biri olan MODEF Fuarı 21/27 Mart tarihinde 37. Kez kapılarını açacak.

Hazırlıklarla alakalı bilgi veren MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Uğurdağ, bu sene fuarla alakalı çok önemli değişiklikler yaptıklarını belirtti. Başkan Uğurdağ “Bildiğiniz gibi MODEF kentimizin en önemli markalarından biri. Bizler de bu markanın değerini arttıracak ve katılımcılara daha fazla fayda sağlayabilmek için yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla çalışmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz Kasım ayında gerçekleştirdiğimiz MODEF Expo fuarında yaptığımız değişiklerin meyvesini almaya başlamıştık. Geçtiğimiz fuarda fiziksel olarak pek çok değişiklik yapmıştık. Bu fuarda da ilk olarak tarihi değiştirdik. Bundan önce Nisan ayında gerçekleştirdiğimiz fuarı bu sene Mart ayına çektik. Bu değişiklikle amacımız yurt içinde başlayacak sezonu daha önceden yakalayabilmek. Yurt içi pazarda düğünlerle başlayan hareketliliği daha önce yapacağımız bu fuarla inşallah daha önce yakalamış olacağız. Yaptığımız bir başka değişiklik ise çadırın kurulmaması olacak. Bildiğiniz gibi bundan önce ana binamız dışında bir de portatif fuar alanımız vardır. Bu sene o alanı da iptal ettik. Diğer bir değişiklik ise belki de en önemlisi bu fuara başta Afrika ülkeleri olmak üzere 20’ye yakın ülkeden mobilya ithalatçılarını getireceğiz. Bildiğiniz gibi bu uygulamamızı sadece MODEF Expo fuarımızda yapıyorduk. Yurt içi fuarımıza da değer katmak ve katılımcımızın faydasını arttırmak adına bu yıl ilk defa yurt dışı ziyaretçi organizasyonumuz olacak.”dedi.

Bu sene 168 firmanın fuara katılacağını belirten Uğurdağ “Hükümetimizin Nisan ayı sonuna kadar uygulamaya koyduğu KDV indiriminin perakendeye yaptığı etkiyi hep beraber yaşadık. İnşallah bu fuarla bu indirimin toptan satışları içinde olumlu etki yaptığı bir fuar yaşayacağız. Bizim katılımcılarımızdan beklentimiz ürünleriyle, stantlarıyla, çalışanlarıyla İnegöl Mobilyasını yakışan şekilde temsil etmeleridir. İnşallah hep beraber hayırlı, bereketli ve bol kazançlı bir fuar geçireceğiz. Ben fuarda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum ve tekrar kentimiz ve sektörümüz açısından hayırlı olmasını Allah’tan niyaz ediyorum.” Diye konuştu.Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.