MOSDER’in fuar kurnazlığı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
MOSDER’in fuar kurnazlığı
04 Tem, 2017 / Sal 12:55
/ 4.994 Kez Okundu
| |

MOSDER, İstanbul Mobilya Fuarı’nı Kasım ayında gerçekleştirme kararı aldı. CNR’daki fuar için özellikle İnegöl’deki MODEF EXPO’nun düzenleneceği 7-12 Kasım tarihleri seçildi.

EXPO’YA GÖRE AYARLANDI
MOSDER, daha önce İSMOB adıyla düzenlediği fuarı bu yıl Furniture İstanbul adıyla düzenleyecek. CNR EXPO, İstanbul Mobilya Fuarı’nın 7-12 Kasım 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy‘de yapılacağını sitesinden duyurdu. 
TARİH ART NİYETLİ
Fuar, MODEF EXPO’nun fuar takviminde yer alan tarihleri arasında düzenleneceği için İnegöllü mobilyacıların yoğun tepkisini almıştı. İMOS yönetimi, fuara hiçbir şekilde katılmayacaklarını kaydederken; tarih olarak 7-12 Kasım’ın seçilmesini art niyetli bulduklarını ifade ediyorlar. 
KİM FUAR DÜZENLEMEK İSTİYORSA DÜZENLESİN
İnegöllü mobilyacıların büyük tepkisine yol açan gelişmeyle ilgili İMOS ve MODEF Başkanı Yavuz Uğurdağ, İMOS’un Mobilyanın Yıldızları ödül töreninde konuşmuştu. 
Uğurdağ, tepkisini şöyle dile getirmişti: “İnegöl’de MODEF EXPO düzenleniyor. Bunun yanında İstanbul CNR fuarı var. MOSDER olarak geçen günlerde aldıkları karar doğrultusunda İstanbul’da 7-12 Kasım arasında fuar düzenlenecek. Kim ne karar alırsa alsın, hangi dernek ya da kuruluş hangi düşünceyle bu kararı almış olursa olsun biz işimize, önümüze bakıyoruz. Yapmış olduğumuz işi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. İster İnegöl fuarına denk getirerek fuar yapmak istesinler, ister gerçekleştirsinler… Biz hem İMOS hem MODEF olarak görev ve sorumluluğumuzun bilincindeyiz, her zaman olduğu gibi Kasım MODEF Expo fuarımıza en iyi şekilde hazırlanıp yurtdışı müşterilerimizi İnegöl’de ağırlayacağız. Kimse moralini bozmasın, görevliler görevlerinin başında. Sorumluluğumuzun farkındayız. Kimse bunu bir problem olarak görmesin. İnegöllü yöneticiler olarak Türkiye’deki en iyi ve en kaliteli fuarı düzenliyoruz, bundan sonra da düzenlemeye devam edeceğiz”

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.