Muharrem İnce’den iktidara ve muhalefete eleştiri

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, İnegöl’e gelerek partisinin ilçe teşkilatının açılışını yaptı. Açılışta konuşan İnce, AK Parti iktidarının ülkeyi yönetemeyecek duruma getirdiğini belirterek, “Bu muhalefet ve iktidardan kurtulacağız. Birinci parti olacağız” dedi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
25 Eki 2021 / Pzt 23:17 |
/ 9.292 Kez Okundu
| |
Bursa’ya bir dizi program için gelen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin ilçe başkanlığı açılışına katıldı. İlçe girişinde karşılaşan İnce, açılış öncesi esnafları ziyaret etti.

 

Davul zurnayla karşılanan İnce daha sonra parti binasının önüne geldi. Burada toplanan partililere ve vatandaşlara hitap eden Genel Başkan İnce, iktidarı ve muhalefeti sert dille eleştirdi.

 

“İktidardan da, muhalefetten de toptan kurtulacağız” diyen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Aziz milletimize ısrarla bunu söylüyorum. Muhalefetin ayak oyunlarına kanmayın. İktidar aklı yitirmiş. Bilimi, hukuku kaybetmiş. İktidar Türkiye’yi yönetemiyor. Ama muhalefet de size doğru şeyler söylemiyor. Bu iktidarı da bu muhalefeti de toptan göndereceğiz. Türkiye'nin önünü böyle açabiliriz ancak. Başka bir yolu yok. 19 yıldır Türkiye'yi geren yoksullaştıran bir iktidarın karşısında umut olamayan bir muhalefet var. Onlardan da hayır yok, bunlardan hayır yok. Toptan bir temizlik yapacak milletimiz, buna inanıyoruz. Birinci parti olacağız. Memleket Partisi olarak Türkiye'yi uzlaştıracağız. Fatih de bizim Atatürk de İzmir Marşı da bizim Mehter Marşı da” diye konuştu.

 

Gençlere de seslenen İnce, “Memleketi terk etmek yok. Bu memleket bizim.” dedi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.