Muhtardan öğrencilere karne hediyesi

İnegöl’e bağlı Çayyaka Mahallesi Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı Sami Çakmak, okulların kapanmasıyla birlikte Çayyaka Mahallesindeki öğrencileri ve velilerine Eskişehir gezisi düzenledi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
17 Haz 2019 / Pzt 12:02 |
/ 2.533 Kez Okundu
| |
İnegöl’e bağlı Çayyaka Mahallesi ve Muhtarlar Derneği’nin yeni başkanı Sami Çakmak, okulların kapanmasıyla beraber mahalle öğrencileri ve velilerine geçtiğimiz Cumartesi günü Eskişehir Gezisi düzenledi.

 Toplam 20 öğrenci ve 25 velinin katıldığı gezide sırasıyla Sazova parkı, Tren turu, Korsan gemisi, Masal şatosu, Hayvanat bahçesi, Su altı Dünyası, Balmumu müzesi, Kitap müzesi, Boncuk müzesi, Odun pazarı evleri, Şelale park, Porsuk çayı gezildi.

Konu hakkında konuşan Çayyaka Mahallesi ve Muhtarlar Derneği’nin yeni başkanı Sami Çakmak “Okulların kapanması ile birlikte mahallemizde ikamet eden öğrencilerimize böyle bir gezi programı yapalım dedik. Mahallemizde bulunan 20 öğrenci ve 25 veli olmak üzere toplam 45 kişilik bir gezi programı düzenledik. Öğrencilerimiz ve velililerimiz senenin yorgunluklarını atarken bir yandan da gezdiler,  gezdikleri yerlerde yeni yeni şeyler gördüler ve öğrendiler. Gezi programında bizlere destek olan herkese teşekkür ederim öğrencilerimizin de eğitim öğretim hayatlarında başarılar dilerim” dedi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.