Murat Balakuş’tan Ayasofya teşekkürü

Demokrat Parti İnegöl İlçe Başkanı Murat Balakuş Ayasofya’nın açılması ile alakalı teşekkür açıklaması yaptı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
11 Tem, 2020 / Cmt 12:37 |
/ 11.511 Kez Okundu
| |
Demokrat Parti İnegöl İlçe Başkanı Murat Balakuş Ayasofya’nın açılması ile alakalı yazılı basın açıklaması yaptı.
Yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;
 
Bu tarihi karar vesilesiyle başta ezanın sahip olduğu ruh ile okunmasını sağlayan Adnan Menderes'i, Hünkâr Mahfilini ibadete açan, #Ayasofya'da bizleri ezana kavuşturan Süleyman Demirel'i rahmetle anıyor, bugünkü karar için de Sn. Cumhurbaşkanına şükranlarımızı sunuyoruz.
Fethin maddi sembolü hayra erişti; sıra manevi sembollerinin vücut bulmasında!
Bu karar, aylar süren kuşatmaya vesile sebat, bentleri aşmaya vesile akıl ve gönüllere erişmeye vesile adaletin tekrar vücut bulmasına vasıta olur inşallah.
Emeği geçenlere bir kez daha teşekkür ederiz, bizim her zaman dediğimiz yıkıcı değil gibi yapıcı muhalefet Ülkemizin şu zamanlarda en ihtiyacı olan şeydir, doğru bulmadığımızı eleştirip, güzel olanı tebrik etmek ve destek olmak hareket olarak her zaman düsturumuz olmuştur ve bu vesile ile kılıç hakkımız olan Ayasofya’da ibadet etmekten onur ve gurur duyacağız.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.