Müsiad Akademinin 3. eğitimi sona erdi

MÜSİAD İnegöl Şubesi, MÜSİAD Akademi İnegöl, pandemi öncesi ‘’Yeni Nesil E-Ticaret’’ eğitimi, geçtiğimiz haftalarda ‘’Sosyal Medya Reklamcılığı’’ eğitiminden sonra şimdide özellikle mobilya sektörüne hitap eden bir eğitim programını daha sonlandırdı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
26 Eki 2020 / Pzt 14:02 |
/ 905 Kez Okundu
| |
MÜSİAD İnegöl Şubesi, MÜSİAD Akademi Komite Başkanı Serap Alicik yaptığı açıklama ile ‘’Özellikle mobilya sektörüne hitap eden bu eğitim için komite olarak ince eleyip sık dokuduk. Özellikle komitemizde de görev alan mobilya sektöründen sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Metin Tahirler ile çok önemsediğimiz ‘’Görsel Mağazacılık ve Vitrin Tasarımı’’ eğitimini oldukça verimli bir şekilde sonlandırdık. Eğitime katılan firmalarımızın mimar ve tasarımcıları eğitim noktasında olukça verim aldıklarını ve özellikle İstanbul’da yapılan bu tür eğitimlerin MÜSİAD İnegöl Şubesi aracılığı ile İnegöl’e getirilmesi noktasında memnuniyetlerini bizimle paylaştılar. Aldığımız bu güzel geri dönüşler bizleri de yaptığımız çalışmanın ne denli doğru olduğunun bir göstergesi niteliğinde. MÜSİAD İnegöl Şubesi MÜSİAD Akademi İnegöl olarak Görsel Mağazacılık ve Vitrin Tasarımı eğitimini bitirdik, eğitime katılan kursiyerlere sertifikalarımı verdik. Bundan sonraki eğitim içeriği noktasında son eğitime katılan kursiyerlerimizden de önerilerini alıp, üye sektörel  dağılımını çıkarıp bir ihtiyaç analizi çalışması yapacağız. Buradan elde edeceğimi verilere göre 4. eğitim konusunu belirleyeceğiz’’ dedi.

MÜSİAD İnegöl Şubesi, MÜSİAD Akademi İnegöl Komitesi olarak eğitimimize eğitmen olarak destek veren Sn. Zeynep Mine Erkan’a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca eğitim programımıza ilgi gösteren katılımcı olan çok değerli firmalarımıza yetkililerine ve eğitime katılan kursiyerlerimize de şükranlarımızı sunarız.

Reklam
İnegöl’de yüzlerce firmadan binlerce ürün arasından istediğiniz ürünü ister evinize ister iş yerinize sipariş verebilirsiniz İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.