MÜSİAD İnegöl Şubesi Üyelerine Yönelik İndirim Anlaşmalarına Devam Ediyor

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD), Üye İlişkileri Komitesi, MÜSİAD üyelerinin cazip koşullarda satın almalar gerçekleştirmesi, çeşitli avantaj ve fırsatlardan yararlanması amacıyla ortak satın alma anlaşmaları gerçekleştirmekte.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
16 Eki 2020 / Cum 15:47 |
/ 8.030 Kez Okundu
| |
MÜSİAD İnegöl Başkanı Mehmet DÖNGEL Yaptığı açıklamada Üyelerimizin sektörel anlamda harcamalarında ve ihtiyaçlarını karşılama anlamında gerek Genel Merkezimiz gerek se Şube olarak ilgili sektörlerde faaliyet gösteren Firmalara ile indirim protokolleri imzalamaya devam ediyoruz. Burada amacımız Üyemizin çeşitli giderleri için yaptığı harcamaları minimize etmektir.

Döngel konuşmasında, Üye ilişkileri komitemizin yapmış olduğu çalışma neticesinde bu ay da iki firmamız ile protokol imzalamış bulunmaktayız. Bunlar Özellikle Üyelerimizin çocuklarının ana okulu ihtiyacını karşılama onların nezih, sağlıklı, uzman kadrosu ile güvenerek çocuklarını teslim edebilecekleri İlk Adıma Ana Okulu ile protokol imzalamış bulunmaktayız. Bizlere göstermiş olduğu yakınlık için Okul Sahibi Sn Zeynep Polat’a teşekkürlerimizi sunarım.

Bir diğer anlaşmamız ise Ticaret hayatının olmazsa olmazı olan Patent üzerine olmuştur. Biliyorsunuz Bir ürünün patentini aldığınızda, o ürünle ilgili her türlü hakka sahip olursunuz. Ürünün başkaları tarafından kullanılmasını, üretilmesini ve satılmasını engelleyebilirsiniz. İsterseniz, patentli ürünün üretimini ve kullanımını herhangi birine lisans aracılığı ile devredebilirsiniz. Bu sebeptendir ki Üyelerimizin bu konuda olacak ihtiyaçlarını karşılamak üzere de Deha Paten Firması ile bir indirim anlaşması yapmış bulunmaktayız. Bu çalışmada da Deha Patent Firma Sahibi Sn Av. İbrahim ŞENTÜRK’e teşekkürlerimi sunuyorum. Bu indirim anlaşmaları hakkında daha detaylı bilgi için Üyelerimiz şube personelimiz ile iletişime geçebilirler. Buradan Bu anlaşmaların hayat geçirilmesi noktasında çalışmaları olan Üye İlişkileri Komitemizden sorumlu Başkan vekilimiz Osman Yılmaz ve Üye İlişkileri Komite Başkanımız Samet Kızılarslan’a da teşekkürlerimi sunarım.

Reklam
İnegöl’de yüzlerce firmadan binlerce ürün arasından istediğiniz ürünü ister evinize ister iş yerinize sipariş verebilirsiniz İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.