MÜSİAD’dan İnegöl Medyası’na destek açıklaması

MÜSİAD İnegöl Başkanı Mehmet Döngel, İnegöl Medya Platformu’nun sergilediği tavrı desteklediklerini söyledi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
16 Oca 2020 / Per 19:52 |
/ 1.032 Kez Okundu
| |
MÜSİAD İnegöl Başkanı Mehmet Döngel, yaptığı yazılı açıklamada; “Geçtiğimiz günlerde İnegöl’de yayın hayatını sürdüren tüm gazete, internet ve sosyal medyada görev yapan gazeteciler bir araya gelmiş ve İnegöl aleyhine olacak hiçbir haberin yapılmaması noktasında İnegöl menfaatlerini göz önünde bulundurarak ortak hareket etme kararı almışlardı. MÜSİAD İnegöl Şubesi olarak Şehrimizin Basın Mensuplarını almış oldukları bu karar için tebrik ediyor her zaman destekçileri olduklarını dile getirmek istiyoruz. Son günlerde özellikle Bursa merkezli bazı basın yayın organlarında İnegöl’ümüzü lekeleyici şekilde adli haberler üzerinden yapılan manipülasyonları esefle kınıyoruz”

 

“Türkiye ekonomisine yapmış olduğu ciddi miktarda ihracat il büyük ekonomik girdi sağlayan, yetiştirdiği idareciler ile şehrine, bölgesine, ülkesine her anlamda hizmet eden İnegöl hakkında aslı astarı belli olmayan haberler yaparak ülke gündemine İnegöl’ümüzü suç şehri gibi gösteren bu medya organlarına karşı şehrimizin tüm Sivil Toplum Kuruluşlarını, Derneklerini, Siyasi Partilerini, Söz sahibi idarecilerimizi birlik olmaya tepki koymaya çağırıyoruz. Bu konuda İnegöl Medya Platformunun bu noktada sergilediği tavrı sonuna kadar desteklediğimizi belirtiriz” dedi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.