Mustafa Durmuş’tan 15 Temmuz mesajı

AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş 15 Temmuz ile alakalı yazılı basın açıklaması gerçekleştirdi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
14 Tem, 2020 / Sal 18:56 | Son Güncelleme: 14 Tem, 2020 / Sal 20:46
/ 19.453 Kez Okundu
| |
AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş yaptığı yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı;
Milli İradenin tecellisinin sene-i devriyesinde yeniden belirtmek isterim ki, bizler birlik ve beraberliğimizi muhafaza ettiğimiz sürece bu ülke üzerinde oynanan karanlık oyunlar, hiç bir zaman amacına ulaşmayacaktır.
15 Temmuz, bu birlik ve beraberlik duygusunun zirveye ulaştığı, milli iradenin tüm benliği ile hainlerin önüne dikildiği bir kahramanlık destanıdır. Ayrıca dünyaya demokrasi dağıttığını iddia eden sözde egemenlerin, demokrasi adına 15 Temmuz'dan alması gereken büyük bir ders olduğu aşikardır.
Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, ülkesine ihanet içerisinde bulunan hainlerin bertaraf oluşu, gönül coğrafyamızda nasıl sevinç ve takdirle karşılanmışsa, biliyoruz ki her fırsatta ülkemize tuzak kuranlar tarafından uğranmış, müstahak bir hezimettir.
Bu vesile ile 15 Temmuz’da vatanın bekası için şehit düşen canlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. O gece Cumhurbaşkanı’mızın çağrısıyla sokakları dolduran, gazilik mevkiine ulaşan ve ülkesine yapılan ihanete karşı duran tüm vatandaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum.
Yaşadığımız acıları hatırımızdan çıkartmadan, unutmamamız gereken en önemli husus ise, her daim bıkmadan usanmadan, daima tetikte ve uyanık olmak olduğunu hatırlatarak, böylesi ihanet ve alçaklıkları bir daha yaşatmamasını Rabbimden temenni ediyorum.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.