Mustafa Durmuş’tan bayram mesajı

AK Parti İnegöl İlçe Başkanı Mustafa Durmuş Kurban Bayramı münasebetiyle yazılı açıklama gerçekleştirdi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
30 Tem, 2020 / Per 18:00 |
/ 948 Kez Okundu
| |
Değerli hemşerilerimiz,
Pandemi dönemi içerisinde idrak edeceğimiz ikinci bayramımız olan Kurban Bayramı'nızı en içten dileklerimle tebrik ederken, içinde bulunduğumuz şartlara uygun olarak daha özenli ve tedbirli olunması gerçeğini de bir kez daha hatırlatmak isterim.
  İbadetlerin en özellerinden biri olan kurban ibadetini gerçekleştireceğimiz Kurban Bayramı, paylaşma ve yardımlaşmaya yüce dinimiz İslam'ın verdiği değerin bir nişanesidir.
  Her zaman olduğu gibi, bayramlarımız, birliğimize, beraberliğimize ve manevi değerlerimize sarılmanın fırsatları olarak kabul eden milletimize ayrı bir coşku vermektedir.
  Huzur, mutluluk ve aile kavramları ile yoğrulan, geleceğimiz olan çocuklarımızın en güzel anılarını biriktireceği bu özel günlerin kıymetini bilerek, gerektiği özeni göstererek geçirmeyi Rabbim hepimize nasip etsin.
  Pandemi döneminde geçireceğimiz son bayramımız olduğuna inandığım Kurban Bayramı'mızı, tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ederken, azami dikkatli olunmasını rica ediyorum.
 Kardeşliğimizin daha da pekişeceği, birliğimizin ve beraberliğimizin bayram sevinci ile harmanlanarak devam edeceği bu bayramda, kurban ibadetlerimizin Allah katında kabul olması ve nice bayramlarda yeniden kavuşma ümidiyle hayırlı bayramlar diliyorum.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.