Müteahhitler Derneği’nde yeni başkan Yusuf Şehitoğlu

İnegöl Müteahhitler Derneği gerçekleştirdiği kongre sonrası başkanlığa Yusuf Şehitoğlu getirildi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
17 Şub 2018 / Cmt 12:46 |
/ 10.198 Kez Okundu
| |

Kent Müzesi Konferans salonunda gerçekleşen tek aday ile gidilen Müteahhitler Derneği kongresinde başkanlığa Yusuf Şehitoğlu getirildi.

Dernekçiliğin fedakârlık istediğini belirten Müteahhitler Derneği eski başkanı Harun Ergül “Bilindiği üzere yaklaşık 14 ay önce yönetici arkadaşlarımızla bu görevi devraldık.  Göreve talip olduğumuzda bizleri destekleyen değerli üyelerimiz ve bu süreçte birlikte görev yaptığım yönetim kurulu üyelerime teşekkür ediyorum. Görev aldığımız süre içerisinde yaptığımız çalışmalar sizlere ibra için sunulacak. Dernekçilik zaman isteyen fedakârlık isteyen bir görev. Bizde görevde bulunduğumuz süre içerinde sektörün gelişmesi adına elimizden geleni yaptık. Bizler sonra göreve gelecek arkadaşlarımıza her ne konuda olursa olsun yanlarında duracağımızı belirtmek isterim.”

KİTAP HAYATIMIZDAKİ BİR EKSİK

Kitap fuarına İnegöllülerin katılması gerektiğini vurgulayan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban “Kitabın hayatımızda eksik olduğunu düşünüyorum. Eğer ki şehrimizde yeni bir kişiyi daha kitap okuma alışkanlığına sevk edebilirsek ne mutlu bize. Çünkü ilk emir oku inşallah biz bu noktada daha iyi noktalara geleceğimizi ümit ediyorum. Gerçekten şehrimizde 68 yazar beraberinde de 100 tane yayın evi ayağınıza gelmiş durumda. Kitap fuarı ayın 25’ine kadar devam edecek.”

BİRLİK BERABERLİĞE İHTİYACIMIZ VAR

“Müteahhitler derneğinin genel kurulundayız görevini yapan Harun Başkanımız ve değerli ekibine ben teşekkürlerimi iletiyorum. Başka bir arkadaşımız görevi devralacak tek liste olduğunu duydum çok mutlu oldum. Bugüne kadar esnaf odalarımızın genel kurullarının hemen hemen hepsine katıldım orada da ifade ettim birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var başka da bir şeye ihtiyacımız yok.”

KENDİMİZİ GELİŞTİRMEMİZ LAZIM

Burada İnegöl’ün imar noktasında gayretleri olan arkadaşlarımız burada kendimizi her anlamda yetiştirmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bunu şehrin yöneticisi olarak söylüyorum. Sizlerin ortaya koyacağınız eserler sizlerin alın teri olduğu gibi beraberinde güzel eserler olarak anılacaktır.

 

ŞEHRİMİZE ÖNEMLİ KATKILAR SUNACAĞIZ

Şehrimize önemli katkılar sunacaklarını belirten Yusuf Şehitoğlu “Müteahitler derneği 2011 yılında kuruldu ve kurulduğundan beri sektörümüze ciddi anlamda değer katan bir dernektir bu manada geçmişte derneğimizde görev yapan üyelerimize ve başkanlarımıza teşekkür ediyorum. İnşaat sektörü çok sayıda paydaşı ile birlikte ülkemizin ekonomik manada gelişmesinde yer almaktadır. Yaklaşık 10 senedir inşaat sektörü Türkiye’de hızlı bir gelişim göstermektedir. Bu noktada yüklenicisinden tedarikçisine mimarından mühendisine çok sayıda paydaşı ile birlikte bütünleyici bir rol üstlenmektedir. Bir sektör derneği olarak derneğimiz de bizlerde bu doğrultuda sorumluluk almak ve fikrimizi sektör paydaşlarımızla oluşturmak istedik.  İnşallah sektörün tüm dinamikleri ile bir araya gelerek sektörümüze ve şehrimize önemli katkılar sağlayacağız.”

İŞTE YENİ YÖNETİM

Yusuf Şehitoğlu başkanlığındaki yönetim ise şu isimlerden oluşmakta ; Ali İpek, Aydın Taş , Emre Parlar , İlker Topdemir , İsmail Demirtaş , Levent Cihan, Mehmet Ege , Melih Uçaravcı , Muhammed Ergün , Onur Cilo , Özkan Öztürk , Reis Yurdakul , Turgut Akgün ,   Uğur YeğenDuyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.