Okyanus Koleji’nden kampanyaya destek

İnegöl Okyanus Koleji Kurucusu Erdoğan Kızmaz ile okul müdürleri İnegölspor’a maske desteği verdi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
29 Haz 2020 / Pzt 16:51 |
/ 1.605 Kez Okundu
| |
Genel Kaptan Semih Peşin, Mali İşler Sorumlusu Erhan Demirden ile Basın Sözcüsü Özgür Gürbüz, İnegöl Okyanus Koleji Kurucusu Erdoğan Kızmaz ile okul müdürlerine verdikleri destekten dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Mali İşler Sorumlusu Erhan Demirden, şunları söyledi:
“Bugün bizlere maske desteği veren İnegöl Okyanus Koleji Kurucusu Erdoğan Kızmaz ile okul müdürlerine teşekkür ziyaretinde bulunmak istedik. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Bizi her zaman desteklediler. Yönetim kurulu olarak başlattığımız maske kampanyamıza yoğun ilgi gösteriliyor. Âdete maske yetiştirmekte sıkıntı yaşıyoruz. Bu bizi son derece mutlu ediyor. Herkes İnegölspor’umuza destek veriyor. Verilen bu destekler emin olunki karşılıksız kalmayacak. Nasip olursa liglerimiz 18 Temmuz’da başlayacak. İnşallah önce Play-Off’a kalacağız ardından da adımızı yıllardır özlem duyduğumuz 1.Lige yazdıracağız. Ben bizlere destek veren Erdoğan Kızmaz hocamıza ve müdürlerine tekrar teşekkür ediyorum.”

İnegöl Okyanus Koleji Kurucusu Erdoğan Kızmaz ise “İnegölspor bizim için önemli her zaman İnegölspor’un yanındayız. İlçemizin en önemli markalarından biri olan İnegölspor’umuza her zaman destek verdik vermeye de devam edeceğiz. Mali olarak yaşanılan tüm sıkıntılara rağmen sportif açıdan önemli işlere imza attıkları için ben başta kulüp başkanımız Münür Kanar olmak üzere tüm yönetim kurulunu tebrik ediyorum. İnşallah bu başarılı grafiğin sonu şampiyonlu olur.”ifadelerini kullandı.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.