Olimpikte 11. Turnuva Heyecanı

İnegöl Olimpik Spor Tesisleri tarafından düzenlenen 11. Kurumlar Arası Futbol Turnuvası önceki gün düzenlenen açılış maçıyla başladı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
25 Nis 2017 / Sal 13:15 |
/ 4.643 Kez Okundu
| |

Dün Olimpik Halı Saha’da başlayan turnuvanın açılışına Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Yiğit, Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Yusuf Şevki Yücel, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Ali Doğru, İNGAZ Müdürü Faruk Coşkun, okul müdürleri, din görevlileri ve sporseverler katılım gösterdiler.

 

KURUMLAR ARASI KAYNAŞMAYI ARTIRACAK

Programın açılış konuşmasını yapan İnegöl Olimpik Spor Tesisleri Genel Müdürü Ufuk Serkan Yavuz, “Amacımız kurumlar arası beraberliği artırmak, sporun kaynaştırma özelliğini tüm camiaya yaşatmaktır. Bu proje bizden çıktı. Bu yıl 11’incisini düzenliyoruz. Projemize destek veren herkese teşekkür ediyor, kazasız, belasız, sakatlıksız bir turnuva diliyoruz” dedi.

 

BAŞARIYLA DEVAM EDİYOR

Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Yiğit, “Bu yıl 11’incisi düzenlenen turnuvanın başarılı geçmesini diliyorum. Geride kalan 10 tanesi başarılı bir şekilde gerçekleştirilmişti. Organizasyonu gerçekleştiren arkadaşlarımıza bu zamana kadar koydukları katkıdan dolayı teşekkür ediyoruz. İnşallah kaza, bela olmadan turnuvamız sonuçlanır. 20 takımımız katılıyor. 11’incisi olması ve 20 takımın katılması bu turnuvanın ne kadar güzel olduğunun bir göstergesidir. İnşallah bu seneki turnuva da güzel anlara sahne olur. Tüm sporcu kardeşlerimize başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

 

Konuşmaların ardından başlama vuruşu yapılarak turnuvaya start verildi. İlk gün müsabakalarında Cihangir, Müftülük ile 4-4 berabere kalırken Adliye, Acil 112’yi 3-2 yendi. Milli Eğitim Müdürlüğü Lise takımı ise BUSKİ’yi 5-3’le geçmeyi başardı.

 

4 GRUPTA 20 TAKIM MÜCADELE EDİYOR

İnegöl Olimpik 11. Kurumlar Arası futbol turnuvasında 4 grupta 20 takım yer alıyor. A Grubu’nda; Adliye, İNGAZ, Jandarma, Acil 112 ve TEİAŞ, B Grubu’nda; Cihangir Hastanesi, Özel Eğitim, Harita Müh., Müftülük ve Gümrük, C Grubu’nda; Milli Eğitim Müdürlüğü Lise, Yenice Milli Eğitim Müdürlüğü, BUSKİ ve İnşaat Müh., D Grubu’nda ise; Milli Eğitim Müdürlüğü İlköğretim, Rehabilitasyon, UEDAŞ, Hükümet Konağı ve PTT takımları yer aldı. Geçtiğimiz Pazartesi başlayan turnuvanın 1 ay devam edeceği öğrenildi.

 Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.