Ölüm virajı çözüme kavuşturulmalı

Saadet Partisi İnegöl İlçe Başkanı Hasan Eroğlu, Yeniceköy Mahallesi FSM Bulvarı üzerinde bulunan ve sürekli kazaların meydana geldiği keskin virajla alakalı çözüm sağlanması gerektiğini belirtti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
18 Eyl 2020 / Cum 12:41 |
/ 4.455 Kez Okundu
| |
Yeniceköy Mahallesi FSM Bulvarı üzerinde yer alan keskin viraj sıklıkla kazalarla gündeme geliyor. Daha önceden ölümlü, yaralamalı ve maddi hasarlı kazaların meydana geldiği kavşak Yeniceköylüler tarafından adeta ölüm kavşağı olarak adlandırılıyor.
 
KAMULAŞTIRMA YAPILIP ÇÖZÜME KAVUŞTURULMALI
Konunun çözüme kavuşturulması gerektiğini belirten Saadet Partisi İnegöl İlçe Başkanı Hasan Eroğlu ise, "Yeniceköy yoluyla ilgili konuyu mahalle sorumlumuz Suat Savaş bey geçtiğimiz ay gündeme getirmişti. Akabinde viraj girişine ses bariyeri uygulaması yapıldı ancak anlaşılıyor ki sadece yola çizgi çizerek sorun çözülmeyecek. Kamulaştırma yapılarak o virajla ilgili çözüm sağlanması lazım. Daha fazla can ve mal kaybı olmadan yetkililerimizin uyarılarımızı dikkate almalarını rica ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Reklam
İnegöl’de yüzlerce firmadan binlerce ürün arasından istediğiniz ürünü ister evinize ister iş yerinize sipariş verebilirsiniz İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.