OLUŞUM CAM ÇALIŞANLARINDAN ANLAMLI HAREKET

İnegöl Hamzabey OSB’nde faaliyet gösteren Oluşum Cam firma çalışanları Kahramanmaraş başta olmak üzere birçok ilde hissedilen yaşanan depremin ardından depremzedeler için erzak yardımında bulundu.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
06 Şub 2023 / Pzt 13:37 |
/ 3.364 Kez Okundu
| |
Konu ile ilgili açıklama yapan firma yetkilileri; “Çalışanlarımızın ev ekonomilerine katkıda bulunmak için her ay düzenli olarak temel ihtiyaç malzemelerinden oluşan erzak torbaları dağıtıyoruz. Çalışanlarımız kendi aralarında aldıkları kararı bize ilettiler. Daha önce Elazığ depreminde de gerçekleşen ve bizleri hem duygulandıran, hem de gururlandıran bu davranışa Yönetim Kurulu olarak kayıtsız kalamazdık. Biz de üzerimize düşeni yerine getirerek hazırladığımız erzakları deprem bölgesine gönderilmek İnegöl Belediyemize teslim ettik” 
 
“Öncelikle depremde hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allahtan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Bu vesile ile birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemde böyle bir organizasyona imza atan çalışanlarımızı da örnek davranışları için kutluyoruz.”


Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.