‘Önce Yaya’ uygulaması İnegöl’de de başladı

İçişleri Bakanlığı’nın trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek için 81 ilde başlattığı "Önce Yaya" projesi kapsamında İnegöl’de de hayata geçmeye başladı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
17 May 2019 / Cum 11:24 |
/ 8.651 Kez Okundu
| |
İçişleri Bakanlığı'nın trafikte yaya önceliğine dikkat çekmek için 81 ilde başlattığı "Önce Yaya" projesi kapsamında uygulama İnegöl’de de hayata geçmeye başladı.

İNEGÖL’DE DE BAŞLANDI

Atatürk Bulvarı İshakpaşa İlkokulu önündeki yaya yolunda görseller uygulanmaya başlandı.
Şehrin araç ve yaya yoğunluğunun fazla olduğu cadde ve bulvarlar üzerinde yürütülecek proje İnegöl’deki yaya yolları önüne “Önce yaya” uyarıları çizilecek.


Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Uğur pınar / 18 May 2019 / Cmt 21:25
Sayın Başkan başarılarının devamını dilerim...
Ahmet / 17 May 2019 / Cum 16:44
Yola yapılan çalışma bir kaç gün sonra silinip gidecek, kimse umursamayacak. Mesele, insanları bu konuda bilinçlendirmekte. İçişleri Bakanlığı, toplumun en yoğun şekilde bir araya geldiği camilerde, okullarda, sosyal medya üzerinden ve televizyon kanallarından çalışma yürütmeli. Özellikle, cuma hutbesinden önce veya sonra bu konuya bir kaç cümle ile değinilmesi zor bir şey değil.