Ortakçı Cam Kurtuluşspor’a sponsor oldu

Kurtuluşspor başkanı Yusuf Sak ve Kurtuluşspor yönetim kurulu üyesi Ali İlhan, Kurtuluşspor forma sponsoru olan Ortakçı Cam firma sahipleri iki kardeş; Alican Ortakçı ve Bertan Ortakçı’yı makamında ziyaret etti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
08 Ara 2018 / Cmt 14:38 |
/ 5.021 Kez Okundu
| |

Kurtuluşspor’a destek olan iş adamlarına teşekkür eden Kurtuluşspor başkanı Yusuf Sak, "Kurtuluşspor olarak, yüzlerce gencimize kucak açıyoruz. Bizlere destek olan iş adamlarımıza teşekkür ediyorum. Bizlere her zaman destek veren Alican Ortakçı ve Bertan Ortakçı ya ayrıca teşekkür ediyorum." dedi.

Sponsor desteğinin önemli olduğunu belirten Yusuf Sak, “Davetimize icabet eden herkese teşekkür ediyorum. Bizi asla yalnız bırakmayan değerli sponsorlarımıza, iş adamlarımıza, taraftarlarımıza teşekkür ediyor ve tebrik ediyorum. Maddi manevi desteklerini her zaman yanımızda görmek istiyoruz. Forma sponsorumuz Ortakçı Cam’a. diğer tüm reklam ve sponsor olan iş adamlarımıza çok teşekkür ediyorum. Firmalarımıza çok teşekkür ediyorum. Kurtuluşspor’un başarısında siz değerli iş adamlarımızın çok büyük katkısı var. Desteğin azı çoğu fark etmiyor. Kimler maddi manevi destek vermişse hepsine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.