Problem çözülemedi, öğrenciler ücretli taşınacak

Taşımalı eğitim kapsamından çıkarılan Hacı Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsü’ndeki öğrenciler 1 Aralık itibari ile ücretli olarak taşınacak.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
29 Kas 2019 / Cum 18:39 |
/ 5.569 Kez Okundu
| |
İnegöl´de faaliyet gösteren Starwood Orman ürünleri fabrikası sahibi sanayici Mehmet Yıldız tarafından yaptırılarak milli eğitime bağışlanan, açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gerçekleştirilen Hacı Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsüne şehir merkezinden öğrenciler bakanlık oluru ile ücretsiz olarak kampüse taşınıyordu.
 
TAŞIMA KAPSAMINDAN ÇIKARTILMIŞTI
 
Alınan karar ile Hacı Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsü’ndeki öğrenciler, taşımalı eğitim kapsamından çıkartıldı. Bu karar ile bu sene öğrenciler ücretsiz olarak taşınmayacaktı.
 
MİLLETVEKİLİNİN GİRİŞİMLERİ SONUÇSUZ KALMIŞTI
 
AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel’in Hacı Sevim Yıldız Mesleki Eğitim Kampüsüne ücretsiz taşınması için yaptığı girişimler sonuçsuz kalırken devreye Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş girerek, öğrencilerin bir ücretsiz taşınacağını açıklayarak AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel’e zaman kazandırmıştı.
 
1 ARALIK İTİBARİ İLE ÜCRETLİ
AK Parti Bursa Milletvekili Vildan Yılmaz Gürel’in bu zaman dilimi içinde problemi çözemedi. 1 Aralık itibari ile  Hacı Sevim Yıldız Kampüsüne giden öğrenciler bundan sonra ücretli olarak taşınacak.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Ramiz Karaeski / 29 Kas 2019 / Cum 20:15
Olan yine garibana oldu2
Ramiz / 29 Kas 2019 / Cum 20:20
Mobil3
Ramiz Karaeski / 29 Kas 2019 / Cum 19:55
Olan yine garibana oldu
tacettin bayır / 30 Kas 2019 / Cmt 10:03
Gerçekten büyük hizmet kıymetini bilin değerli hemşehrilerim.