Projelerimiz ülke menfaati için yapılan çalışmalardır

OYDER’in düzenlemiş olduğu ve Hilmiye Mahallesinde gerçekleşen iftar programına yaklaşık 850 kişi katıldı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
12 Haz 2018 / Sal 19:55 |
/ 689 Kez Okundu
| |
Önceki akşam Hilmiye mahallesinde gerçekleşen ve yaklaşık 850 kişinin katıldığı iftar törenine katılanlara teşekkür eden OYDER başkan Sabri Şen iftarı programını muhtarlık ve kooperatif ile ortaklaşa düzenlediklerini ifade ederek. İlkini düzenlediğimiz ve yoğun bir katılımın gerçekleştiğini iftar, programında söylediğimiz gibi hilmiye mahallesi sınırlarında yaklaşık 115 trilyonluk bir cironun döndüğü bir yer ve bu rakam gittikçe daha da artacaktır bu konuda özelikle gençlerimiz geleceklerini düşünürken bu gerçeği göz ardı etmesin dedi.  
Ayrıca köyümüz Türkiye’nin en uzun 2. köyü Marmara bölgesinin ise en uzun köyüdür, toplamda 3 km uzunluğunda meskûn alanı vardır. Ayrıca rakım 435 m. Olup İnegöl’e 27 km mesafededir. Ayrıca Gürcü kültürü folklor ve dilden ibaret değildir. Gürcü kültürü karakterdir, kişiliktir dedi.
 Sabri Şen OYDER olarak daha farklı projelere imza atmaya devam edeceklerini söyleyerek hem doğa hem de sosyal çalışmalarda başta bölgemiz olmak üzere İnegöl için çalışamaya devam edeceğiz bizim böyle bir çalışma içinde olduğumuzu tüm ilçe halkımıza bildiririz dedi.
Sabri Şen ayrıca iftar programlarına katılan kaymakam Ali Akça Belediye Başkanı Alper Taban Jandarma Komutanı Binbaşı Uğur Baş’a ve sivil toplum kuruluş temsilcilerine teşekkür ederek, sağ olsun onlar bizi yalnız bırakmadılar daha sonra yapacağımız çalışmalarda kendileriyle yine istişare halinde olacağız söylediğimiz gibi projelerimiz tamamen ülke menfaati ve halkımızın geleceği için yapılan çalışmalardadır halkımız oylat doğa koruma Derneği (OYDER )’i daha farklı düşünsün ve öyle değerlendirsin çünkü yapacağımız çalışmalarla bunu göstereceğiz dedi.
 

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.