Rafadan tayfa ekibi İnegöl’e geliyor

İnegöl AVM, Ocak ayında özellikle çocukları mutlu edecek dopdolu bir program planladı. Rafadan Tayfa ekibi İnegöl’e geliyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
07 Oca 2020 / Sal 19:38 |
/ 5.206 Kez Okundu
| |
Geniş marka karması ile alışveriş ve sosyal yaşamı bir arada sunan İnegöl AVM,  bu sömestr tatilinde hem çocukları hem de ebeveynleri mutlu edecek birbirinden özel etkinlikler düzenleyecek.

Sevilen çizgi dizi Rafadan Tayfa Ocak ayında hem imza günü hem de üç özel gösteri ile İnegöl AVM’de minik izleyicilerle buluşacak. Ayrıca geçen ay düzenlenen resim yarışmasının kazananları da İnegöl AVM Sergi Salonu’nda gerçekleştirilecek özel bir tören ve resim sergisi ile ödüllerine kavuşacak.

Sömestr boyunca çok renkli etkinliklere sahne olacak İnegöl AVM; Merdiven ve Palyaço Show Gösterisi, Balon Katlama Show, Ormanlar Kralı Aslan Müzikal Çocuk Oyunu ve TRT lisanslı çocuk oyunu ‘Biz İkimiz Arda ile Ceren’i konuk edecek.

Düzenlenecek Devri Alem Çocuk Atölyeleri’nde ise minikler farklı ülkeleri anlatan özel çalışmalar yapacak. Çanakkale Abidesi Boyama, Fransa Eyfel Kulesi, Hollanda Yel Değirmeni, İngiltere Nostaljik Otobüs ve Mısır Piramit Atölyesi ile çocuklar dünyanın farklı kültürlerini tanıyacak. Her gün yaptıkları bu etkinlikler, verilen temsili pasaportlara işlenecek miniklerden en çok vizeyi toplayanlara ise sürpriz hediyeler verilecek.

11 OCAK'TA
Rafadan Tayfa ekip 11 Ocak'ta İnegöl AVM'ye gelecek. Gösteriler ücretsiz olacak. Gösteri saati 13.00-15.00 ve 17.00 olarak açıklandı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.