Rıfat Hisarcıklıoğlu İnegöl’e geliyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Rıfat Hisarcıklıoğlu İnegöl’e geliyor
#İnegöl | Haber Merkezi
27 Haz 2024 / Per 15:05
1 dk okuma / 2.017 Kez Okundu
| |

Dünya Odalar Federasyonu ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, İnegöl'de düzenlenecek 'İhracatın Yıldızları' ödül törenine katılacak.

Tören, 4 Temmuz 2024 Çarşamba günü Gerçekleşecek.

Törende:

RIFAT HİSARCIKLIOĞLU KİMDİR?

 

Aslen Kayserili olan M. Rifat Hisarcıklıoğlu,  liseyi Ankara TED Koleji’nde bitirdikten sonra lisans öğrenimini Ankara Gazi Üniversitesi İktisat ve İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Profesyonel iş hayatına aile şirketinde başlayan Hisarcıklıoğlu, günümüzde yapı malzemeleri, inşaat, ihracat-ithalat, yatırımlar, arazi ıslahı, gıda ve otomotiv sektörü gibi alanlarda faaliyet gösteren Eskihisar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir.

 

1992 yılında Ankara Ticaret Odası (ATO) Meclis Üyeliğine seçilen Hisarcıklıoğlu, 365 Oda ve Borsayı ve 2 milyonun üzerinde üyeyi kapsayan, Türkiye’nin en büyük iş kuruluşu olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB)’da bir yıl süren Başkan Yardımcılığı görevinin ardından, 2001 yılında yapılan seçimlerde Başkan olarak göreve gelmiş ve 2002, 2005, 2009, 2013, 2018 ve 2023 yıllarında yeniden TOBB Başkanı seçilmiştir.

 

 

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.