Sağlık çalışanlarının su ihtiyaçları giderildi

İnegöl Hastane Derneği (İHD) gelen talepler doğrultusunda harekete geçerek ilçede görev yapan sağlık çalışanlarına su dağıttı. Arefe günü, birçok noktada sağlık çalışanlarıyla bu vesileyle bir araya gelen İHD, tüm sağlık kahramanlarının Ramazan Bayramı’nı kutladı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
12 May 2021 / Çar 17:53 | Son Güncelleme: 12 May 2021 / Çar 17:55
/ 1.372 Kez Okundu
| |
İHD, Ramazan ayının son gününde sağlık çalışanlarının hem bayramını kutlamak hem de su ihtiyaçlarını karşılamak için binlerce ton suyu ilçede görev yapan sağlık çalışanlarına dağıttı. 112 ambulans noktaları, İlçe Sağlık Müdürlüğü, İnegöl Diş Hastanesi, ilçede görev yapan filyasyon ekiplerine binlerce ton su dağıtıldı.

İHD Başkanı Yasin Altuntepe, “Sağlık çalışanlarımız için zor süreç bir yılı aşkın süredir devam ediyor. 17 günlük tam kapanma süresinde düşen vaka sayıları şüphesiz önce sağlık çalışanlarını mutlu ediyor. Vaka sayılarını düşürdüğümüz gibi bu rakamları koruyabilmek çok önemli. Sağlık çalışanlarımız çok yoruldu ve yıprandı. Pandeminin gerçek kahramanlarının umarız ki iş yükü bayramdan sonra rahatlar ve aşı çalışmalarıyla devam edecek süreçte rahat bir nefes alırlar. Su dağıtım vesilesiyle bir araya geldiğimiz sağlık çalışanlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutlarız. Tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı mübarek olsun.” ifadelerini kullandı.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.