Seçim öncesi çalışan asfalt makineleri ortada yok

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
21 Eyl 2023 / Per 19:19
/ 1.833 Kez Okundu
| |

CHP İnegöl İlçe Başkanı Zemci Şahin milletvekilliği seçimleri öncesi İnegöl’de asfalt makineleri çalışırken şimdi o makinelerin ortada olmadığını öne sürdü.

CHP İnegöl İlçe Başkanı Zemci Şahin yönetimi ile birlikte Alanyurt bölgesini ziyaret etti. Bölgenin sorunlarını açıklama ile dile getiren Şahin yetkilileri görevlerini yapmaya davet etti.
Şahin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; 
İnegöl’de son günlerde Alanyurtta çok şikâyetler geliyor. Yolların bozuk olması ve tozdan çok şikayet geliyor. Esentepe Mahallesi bölgesine bakarsınız insanlar oturumlarını almış ama yolların halini görüyorsunuz. Burada doğru düzgün bir çalışma yok bu bölgede. 2 Senedir burada 1 adım yol alınmamış. Seçim öncesi İnegöl’ün her tarafında asfalt makineleri harıl harıl çalışıyordu. Seçim sonrası bu asfalt makineleri ortadan kayboldu. Biz belediyeye sesleniyoruz halkımızı mağdur etmeyin. Alanyurtun neredeyse tamamında çalışma var her yer köstebek yuvası ve toz bulutu.

Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.
Bufola / 21 Eyl 2023 / Per 17:50
Asfalt makinaları şuan hicran sokaktalar isterseniz konum atayım gelin bu chp lilerin hepsi aynı sayın kılçdaroğlu oturduğu evin hangi semtte olduğunu bilmiyor seçimlerde kendi oy kullanamıyor eskiler ne demiş balık baştan kokar ama bunların tamamı kokmuş Allah bizleri bunların eline bırakmasın