Seda Arık istifa etti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye meclis üyesi Seda Arık, meclis üyeliğinden istifa ettiğini duyurdu.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
11 Oca 2018 / Per 17:53 |
/ 11.674 Kez Okundu
| |

İstifasını sosyal medya hesabından açıklayan Arık;
“Nisan 2014 tarihinden itibaren sürdürmekte olduğum İnegöl Belediyesi Meclis üyeliği görevimden istifa etmiş bulunmaktayım. Beni bu göreve layık gören başta büyüklerim olmak üzere, oy vererek görev yapmamıza imkân tanımış herkese yürekten teşekkür ederim. Çok daha güzel, medeni, yaşanabilir bir şehir için bu yola çıkmıştık, gönül isterdi ki çok daha güzel ve faydalı işler yapabilmek.”

“Hayatım boyunca vatan, toprak, bayrak ve kim olursa olsun insan aşkıyla yetiştirilmeme ve elimden geldiğince bu değerlere sadık kalmaya çalışmama rağmen, mücadele etmekten asla vazgeçmeyeceğim. Zihniyet sahibi ve maalesef ki Belediye başkan yardımcılığı makamını iştigal eden zatın, tarafıma provokatör dediği ve aynı zihniyeti paylaşanların sadece kıs kıs gülmekle yetindiği gün benim görevim bitmişti aslında..”

“Benim tek davam var o da güzel ülkem. En yakın zamanda çok daha güzel, hak, hukuk, adalet ve hürriyetin var olduğu, yaşanabilir bir ülkeye kavuşmak dileğiyle. Üzerimde hakkı olan herkese teşekkürlerimi sunuyor, görevine devam eden Belediye Başkanı ve meclis üyelerine başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.