Şehitlerimiz İçin Mevlit Okutuldu

15 Temmuz anma etkinlikleri kapsamında bugün öğlen namazı öncesi İshakpaşa Camiinde şehitlerimiz için mevlit okutuldu. Namaz sonrası vatandaşlara cantık ve ayran ikram edildi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
15 Tem, 2018 / Paz 16:14 |
/ 1.244 Kez Okundu
| |

İnegöl Kaymakamlığı ile İnegöl Belediyesi işbirliğinde düzenlenen 15 Temmuz anma etkinlikleri gün boyu düzenlenen programlarla sürdürüyor. Sabah namazında İshakpaşa camisinde sabah namazı ve ardından bereket sofrasıyla başlayan, şehitlik ziyaretiyle devam eden programlar kapsamında öğlen namazı öncesi de yine İshakpaşa camisinde tüm şehitlerimiz için mevlit okutuldu.

Mevlit programına; Kaymakam Ali Akça, Belediye Başkanı Alper Taban, siyasi parti temsilcileri, Jandarma Komutanı Binbaşı Uğur Baş, Müftü Kazım Güzel ile STK temsilcileri ve kalabalık cemaat katıldı. Namaz öncesi okunan mevlidin ardından, kalabalık cemaatle öğlen namazı kılındı.

Namaz çıkışında cami önünde kurulan stantlarda, İnegöl Belediyesi tarafından vatandaşlara cantık ve ayran ikram edildi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği mevlit programı ve ikramlar sırasında şehitlerimiz için dualar edildi.Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.