Şener İnşaat ve Yapı Malzemeleri törenle açıldı

Akhisar Mahallesi, Ayçiçeği Masal Parkı karşısında kurulan Şener İnşaat ve Yapı Malzemeleri firması törenle hizmete açıldı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Eyl 2018 / Cum 18:35 |
/ 9.918 Kez Okundu
| |
Açılışa Belediye Başkanı Alper Taban, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ersan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkan Vekili Özkemal Avcı, Emniyet Müdür Yardımcısı Durmuş Genç, İTSO Meclis Başkanı Mahmut Demirtaş ve çok sayıda iş adamı ile vatandaşlar katıldı.
Kurdele kesimi öncesinde bir konuşma yapan Şener İnşaat firma sahibi Yaşar Şener, “ Bugün gerçekleştireceğimiz Şener Yapı Malzemeleri firmamızın açılış törenine hoş geldiniz. Firmamız kaba inşaat malzemeleri alanında hizmet vermektedir. Yeni kurulan firmamız ile birlikte sizlere hizmet vereceğiz. Katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

YENİ İŞLETMELERİN AÇILMASI BENİ MUTLU EDİYOR
Belediye Başkanı Alper Taban ise, “İnegöl’de her yeni işletme açıldığında ben işletme sahibinden daha mutlu oluyorum. İşletmenin önemini bir kez daha vurgulamak lazım. İşletmecimiz burada bereketli bir kazanç elde edecek ama beraberinde bu şehirde bundan istifade edecek. Yeni alternatiflerin doğmasına, rekabetin artmasına ve fiyatların uygun hale gelmesine sebep olacak. Beraberinde devletimiz tüm yatırımlarını vergiler ile yerine getirmekte. Kendi paramızı harcamıyoruz ama milletin parasını harcıyoruz. Bu parada vergiler sayesinde harcanıyor. Yeni bir işletme, büyüyen bir işletme aynı zamanda istihdam demek. Burada çalışan arkadaşlar olacak, onlarda işini, ekmeğini evlerine götürecekler. Hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Rabbim iyi müşteriler ile karşılaştırsın diyorum” ifadelerini kullandı. 
Konuşmaların ardından yapılan dua sonrası açılış kurdele kesimiyle Şener İnşaat ve Yapı Malzemeleri firması hizmete açıldı.


Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.