Sevda Özcan, tarım deposunu fabrikaya çeviren ismi sordu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
#İnegöl | Haber Merkezi
22 Mar 2024 / Cum 12:18
1 dk okuma / 13.723 Kez Okundu
| |

İYİ Parti İnegöl Belediye Başkan adayı Sevda Özcan, iktidar partisini eleştirerek Deydinler'de tarım deposunu fabrikaya çevirerek bir rant edildiğini iddia ederek bu ismin kamuoyu ile açıklanmasını istedi.

İYİ Parti İnegöl Belediye Başkan Adayı Sevda Özcan, kamuoyunun dikkatini çekmeye devam ediyor. Son olarak Boğazova'daki kaçak villaların önüne geçerek bu villaların sahibinin açıklanmasını isteyen Özcan, "Halkın gözünde 'dürüst başkan' imajı çizen Belediye Başkanı Alper Taban'a sesleniyorum; bu villaların kime ait olduğunu kamuoyuna açıklar mısın yoksa biz mi açıklayalım?" dedi.

TARIMSAL DEPO FABRİKAYA ÇEVRİLMİŞ İDDİASI
Özcan, Deydinler Mahallesi'nde "tarım deposu" olarak inşaat izni alınan bir alanın inşaat bittikten sonra fabrikaya çevrildiğini gösteren bir video da yayınladı. Videoda şu ifadelere yer verildi:
"Deydinler'deyiz! Belediye Meclisinden 'tarım deposu' olarak inşaat izni alınan alan inşaat bittikten sonra İnegöl Belediyesini mesken tutmuş bir başka 'baron' tarafından fabrikaya çevrilmiş! Sayın Alper Taban size soruyoruz; Tarım deposu izni ile yapılıp daha sonra bacalı fabrikaya çevirilen ve buradan büyük bir rant elde eden partiliniz ve belediye meclis üyesi adayınız kim?"

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.