Sezai Çelik’ten Şemsi Bayraktar’a destek

Mayıs ayında yapılması beklenen Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanlığı seçimlerinde Sezai Çelik mevcut başkan Şemsi Bayraktar’a desteğini açıkladı.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
17 Nis 2019 / Çar 11:43 |
/ 1.842 Kez Okundu
| |
Geçtiğimiz Cuma günü Bursa’da gerçekleşen Ziraat Odaları delege seçiminde oda başkanları arasından 5 delege seçildi. Seçilen 5 delege içerisinde İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik’te bulunuyor. Sezai Çelik yaptığı açıklamada Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar’ı desteklediklerini açıkladı.

GENEL BAŞKANIMIZ HEP ÇİFTÇİLERİN YANINDA

Konu hakkında açıklamalarda bulunan İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik “Geçtiğimiz hafta Cuma günü Bursa Ziraat Odaları başkanları olarak Ankara’ya ziyarete gittik. Ziyarette tarımın genel sorunları yine her zaman olduğu gibi hayvancılıkla ilgili bölgesel sorunlar hepsini istişare ettik. Yeni sezonda neler yapabileceğimizi istişare ettik. Genel başkanımız hep sahada çiftçilerin yanında bizde sahadayız. Bizim sezonumuz bölüm bölüm gidiyor. Önce kırağı sonra dolu sonra Pazar sorunu yine hayvancılık keza aynı tüm aksaklıklar sorunlar olmasına rağmen sorunları genel merkezimize aktarıyoruz. “

ŞEMSİ BAYRAKTAR’I DESTEKLİYORUZ

Bursa’dan 5 delegenin Şemsi Bayraktar’ı desteklediklerini belirten Sezai Çelik “Bizim şubat ayı sonunda yapmış olduğumuz Bursa Ziraat Odaları başkanları toplantısında Ankara delegelerini seçmemiz gerekiyordu. Bizim bölgemizde 15 odadan 5 delege seçilebiliyor, 5 delegeyi seçtik bu 5 delege içinde bende varım. Bu delegeler Ziraat Odaları başkanlığında oy kullanıyorlar bizler hem delegeler olarak hem de oda başkanları olarak Genel Başkanımız Şemsi Bayraktar’ın arkasındayız. Kendisi ile uyumlu bir şekilde çalışıyoruz hiçbir sıkıntımız yoktur. Diğer oda başkanlarımızın da bu şekilde beyanları var. Türkiye Ziraat Odaları başkanı seçimimiz ise muhtemelen 16 Mayısta gerçekleşecek.”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.